Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lányok, nők! Ha mindig is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Ha mindig is elleneztétek a házasságot, de egy nap megkérné a kezeteket a párotok, mit mondanátok?

Figyelt kérdés

Egy barátnőm már kifejette nekünk, lányoknak, hogy sosem szeretne férjhez menni, bár már 7 éve kapcsolatban él.

De most fülest kapott a párom (akinek egyik barátja a lány párja), hogy a fiú meg akarja kérni a lány kezét...


2012. márc. 5. 21:43
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
24%
ha szereti előbb utóbb elfogja magát kötelezni a párja kedvéért
2012. márc. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
43%
Én nem akarok férjhez menni de most nincs párom. Ha lenne és változatlan maradna ennek ellenére a véleményem akkor nemet mondanék. Szerintem enélkül is szerethetik egymást az emberek.
2012. márc. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
52%

Hát én lehet, hogy szakítanék.

De nem azért, mert őrületesen ellene vagyok a házasságnak, hanem mert számomra ez olyan érzés lenne, mintha a párom nem venne komolyan. Mintha mint egy hülyegyereknek simogatná a fejemet, hogy "jól van, jól van, majd meggondolod magad". Remélem, érthető. Mintha semmibe venne.

2012. márc. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
60%

Én ugyan ilyen vagyok és most jött fel a téma,mert jön a baba.

Én nem szeretném, de ha mégis lenne az csak a baba miatt és csak két tanúval.

A párom szeretne ,de elejétől tudja ,hogy vagyok ezzel. Majd kiderül.

Nem egy papír fog minket összekötni.

2012. márc. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
45%
Nem akarok megházasodni, de ha a kiszemeltem kérdezné... nos akkor tuti igent mondanék :D
2012. márc. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
72%
Könnyen lehet, hogy igent fog mondani. Én mondjuk nem tudok nyilatkozni ez ügyben, mert én házasságpárti vagyok. De azt vallom, a másik kedvéért hajlani kell a kompromisszumra. Ha az egyik fél nem akarja, de a másik igen, legalább egy kéttanúsba bele illene mennie az ellenkezőnek. Mert az a felfogás, hogy a papír nem számít, megtámadható: ha nem számít, akkor az sem számít, ha van, nem igaz? Ha a másiknak fontos, akkor igenis ennyit bevállalhat a párjáért mindenki.
2012. márc. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
60%
A lányok zöme ilyenkor hanyatt-homlok rohan a házasságba, hiszen csak erre vágyott. Hogy addig mit mondott, teljesen mellékes. Az a fontos, hogy adott esetben mit cselekszik.
2012. márc. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
47%
Én sem akartam eddig férjhez menni,de mostmár örülnék neki.
2012. márc. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
95%
Én el se tudom képzelni, hogy lehet ellenezni a házasságot. Viszont aki ellenzi, annak ezt gondolom a párja is tudja (ha mégse tudja, akkor az nem valami komoly kapcsolat), és nem értem, miért kérné meg egyáltalán a csaj kezét, ha tudja, hogy az nem akar férjhez menni.
2012. márc. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
59%
én nemet mondtam. azóta is együtt vagyunk, márnagy gyerekeink vannak.De nem vagyunk házasok.
2012. márc. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!