Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen színű és fazonú menyass...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen színű és fazonú menyasszonyi ruha előnyös egy 50 éves 40-es méretű hölgynek?

Figyelt kérdés

2012. febr. 29. 05:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én egy kis kosztümöt ajánlanék, barack,beige, vagy világoskék színben.
2012. febr. 29. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Én is egyszerű fazonút választanék, nem hosszút és semmi esetre sem fehéret. Még ha első házassága is a hölgynek, nem az a klasszikus menyasszony már. A visszafogottság jelen esetben szimpátiát vált ki. A kosztüm is elegáns, de az egybeszabott ruha is, a 40-es méret csinos hölgyet sejtet, a szabással meg méginkább lehet az előnyöket hangsúlyozni. Lehet kis kalapka is, ha olyan típusú a menyasszony, de a ruhával harmonizáló dísz a hajban is fokozza az ünnepélyességet.Bár a házasság sikere nem ezen múlik, de jó emlékű ceremónia elkísér egy életen át.
2012. febr. 29. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Sógornőm világoskék (égszínkék) kiskosztümöt csináltatott, hozzá ugyanabból az anyagból kis kalapkát. A blúz hozzá egészen világos színű volt (hozzáértők szerint pezsgőszín). Előnye, hogy később is más színű blúzokkal, egyéb alkalmakra is elegáns.

A szabása legyen egyszerű, síma, később inkább a kiegészítőkkel (sapka, sál, kesztyű) lehessen variálni.

2012. febr. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én valami ilyesmit tudnék elképzelni: [link]

Sok boldogságot!

2012. febr. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2012. febr. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én egy szaténos vagy szatén szegélyekkel díszített kosztümöt választanék, pezsgő vagy törtfehér színben, hosszú szoknyával vagy nadrággal. Ha a blézernek hátul hosszú lenne a "frakkja", az még a klasszikus ruhára is hasonlít. Lehetne alá egyszerű vagy ráncolt, vagy más módon díszített fűzőszerő felső, vagy szép fodros gallérú és kézelőjű blúz, a fodrok lehetnek tüllből, organzából, a szegélyük csillogós... Lehetne a blézer átlátszó ujjú, az ujjak ilyen fátyol-szerűek, bő szabásúak, slicceltek... ez is eléggé idézi a királylányos ruhát. A fűzővel és hosszú szoknyával eléggé hasonlítana a klasszikus menyasszonyi ruhára.

Menyasszonyi ruha tekintetében és nyakpántos "ing-gallérosat" választanék, abroncs nélküli egyszerű vonalú szoknyával.

2012. febr. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
38%
Próbálj fel párat, és amelyik megtetszik neked. Így látatlanban nehéz és különben se mások véleményére hallgass. Miért ne vehetnél fel akár fehéret is?
2012. márc. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Igaz, hogy olyat kell választani színben, fazonban, ami jól áll, s amiben jól érzed magad. Én a fehérben olyan lennék, mint egy tejbeesett légy, kéket meg az életben nem hordtam, tehát biztos, hogy esküvőmre sem vennék fel ilyet, mert feszengenék. Tehát magadnak és tükörnek kell eldönteni, hogy : ez az!És persze függ az időjárástól, évszaktól, napszaktól is. Ha pénteken délelőtt 11-kor lesz, s lesztek tízen a ceremónián, akkor visszafogott, utcán is bármikor viselhető öltözetet választanék, nem fidreset, fodrosat, uszályosat. De ha ebben érzed jól magad, akkor azt is választhatod:) A te napod:)
2012. márc. 2. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mivel hétköznapi életben is viselhet egy 50-es nő fehéret, ekrü szinüt, miért ne viselhetne az esküvőjén is? Egy nő, akit szeretnek, feleségül vesznek, az legyen elegáns, vonzó, szexi!

Persze nem földig érő abroncsos uszályost - azt hagyjuk meg a 20 éveseknek - de egy elegáns ruhát, kosztümöt igen hozzá kalapkát/tompot vagy apró virág hajdíszt, és persze magas sarkú cipőt. Semmi esetre sem ajánlanék szoknya - blúzt - az jó lesz az irodába.

Konkértan: [link]

6-os kép, csipkeruha boleróval. Az övet leszedném.


És hozzá a kalapka:


[link]

2012. ápr. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!