Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek a meghívónak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a meghívónak passzolnia kellene a lagzin a díszítéshez?

Figyelt kérdés
Minden barátnőm ezzel nyaggat,hogy passzolnia kellene.
2012. febr. 23. 13:32
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:

Én eddig általában olyan meghívókat kaptam esküvőkre, amelyek már utaltak az esemény színeire stílusára, és a párt is hűen tükrözték.


Egyetlen esetet leszámítva: egyszer kaptunk egy olyan rendkívül ízléstelen, csicsás meghívót, hogy fogtuk a fejünket, hogy úristen, milyen lagziba megünk...

Ott azonban már kellemes meglepetés ért bennünket: letisztult formák, színek összhangja fogadott.


Ezt csak azért írtam le, mert lehetnek olyan vendégek, akik a meghívúból már az esküvői stílusra asszociálnak...

2012. febr. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
Nekem pedig pont az ellenkező volt egyszer a tapasztalatom.Ízléses meghívó,szépen feldíszített terem,csinos,kellemes megjelenésű vőlegény és akkor megjött a menyasszony.Tűzvoros haj,vörös körmök,szinte köldökig dekoltált ruha,erős smink.Semmi nem volt rajta ízléses.Jó indulattal sem lehetett szépnek mondani,inkább hasonlított útszélire.Úgyhogy azóta én nem ítélek a meghívóból és ha nem pont ugyanolyan bézs a meghívó szalagja,mint a szék szoknya masnija,akkor is túlélem.
2012. febr. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
20%
A miénk is megegyezik majd a dekor színeivel, de kíváncsian várom a beígért képet!
2012. febr. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
20%
Én is az összhangra törekednék, olyan szépek az egységes, jól kitalált, átgondolt karakterű esküvők! :)
2012. febr. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
2012. febr. 23. 22:23
 16/35 A kérdező kommentje:
Na az előbb gyorsan belinkeltem a képeket amit gyorsan most csináltam.Ez csak egy tervezett egyelőre.A belsejét azt le fogom cserélni egy másikfajtára mert annyira nem tetszik ez a galambos.A külseje fehér bordázott.
2012. febr. 23. 22:29
 17/35 anonim ***** válasza:
mikor irtad a szineket, kicsit féltem a bordotol, de ôsszességében szép, nekem tetszik, pedig pausz párti vagyok :)
2012. febr. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
Szép ez a meghívó! :)
2012. febr. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:

Köszi:) Igazából amit a belsejébe ragasztottam az a galambos csillógós nekem kicsit sok,nem tetszik azt lecserélem egy olyanra amilyen a meghívó külseje az jobban passzolna.


A családban nem tetszik mindenkinek:(

2012. febr. 24. 10:58
 20/35 anonim ***** válasza:

Nem bántásból írom, hanem magánvéleményként, de nekem sem tetszik. Valahogy túl "sok" az egész. Az elejéről elhagynám vagy a szívet, vagy a négyszöget, mert a kettő együtt üti egymást, más a stílusuk. A papír nagyon szép, amiből a külseje készült, azon nem változtatnék. A lyukasztás szerintem nem egy elegáns megoldás, arra is kéne valami más ötlet, vagy ha mégis marad így, akkor egy kisebb lyukú lyukasztóval kéne megoldani. A belsejében pedig nagyon zavaró a sok minta, a szöveg olvashatóságának rovására, de ezt ezek szerint Te is észrevetted. :) Finomításokkal jó lesz amúgy, de most így nagyon szedett-vedett az összhatás.


Remélem, nem bántottalak meg vele, segítő szándékkal írtam mindent (grafikával foglalkozom amúgy). :)

2012. febr. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!