Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit adtatok édesapáknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adtatok édesapáknak köszönetajándékként?

Figyelt kérdés

Borra gondoltunk.


Akik bort adtak, azok mit írattak rá?!


Idézetem van, de az nagyon hosszú, így tekercsben lenne mellette.


2012. febr. 22. 21:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
De végül is milyen alkalomra??Szülinap,névnap??
2012. febr. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
11%
MI az, hogy köszönetajándék?
2012. febr. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
11%
Én sem értem a kérdést.
2012. febr. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
Ez csak egy újabb divat. Nem adtunk semmit egyik szülőnek sem az esküvőkön. Miért kellene bármit is adni nekik? Igaz, a vendégeknek sem adtunk semmilyen apró,felesleges vacakot köszönő ajándékként. A vacsora elég köszönet a megjelenésükért.
2012. febr. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
igen, általában bort szoktak. hogy mi van ráírva, arról fogalmam sincs, mert nekem sajnos már nem él apukám, szóval ilyesmin nem törtem a fejem. de én vmi kedves levelet írnék tekercsbe mellé, ami olyan igazán személyes, apuci - lánya emlék lenne :)
2012. febr. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szülőköszöntőre gondolsz?Nálunk ott mind a 4 szülő egy szál virágot kap. Régen is ez volt a szokás úgy tudom!A mai divatirányokat nem követem!Nektek pedig sok boldogságot!
2012. febr. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Szülőköszöntőn belül a köszönetajándékra, hogy voltak oly kedvesek felnevelni, támogatni és segíteni X éven át.

Erről szól egy köszönetajándék!


Ez nem új hullám. 15 évvel ezelőtt is volt ilyen. De most ne ezen "lovagoljatok" már..


Köszönöm azokat a válaszokat, akik érdemben szóltak a kérdésemhez!

2012. febr. 23. 08:28
 8/13 jersey-69 ***** válasza:

Nálunk mindig is szokás volt. Mi bort adunk az apukáknak, egy szál virágot az anyukáknak.

Szerintem az lesz ráírva hogy: Édesapámnak házasságkötésünk emlékére.

2012. febr. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nálunk 1-1 szál virág lesz valószínűleg. valóban nem új keletű, és nálunk a párok is kapnak, mármint a szülők párjai, mivel az én szüleim elváltak.
2012. febr. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Normálisabb helyeken a polgári esküvő keretein belül mindegyik szülő kap 1-1 szál virágot. Ez a "köszönőajándék."


Utolsó, amennyiben édesapáddal kötsz házasságot, tökéletes a megfogalmazás. Ha nem, akkor fogalmaztasd át valakivel, aki nemcsak kívülről látott nyelvtankönyvet.

2012. febr. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!