Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvői sminknek? Csokibarna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvői sminknek? Csokibarna a hajam, a szemem kék.

Figyelt kérdés

[link]

köszi!


2012. febr. 17. 08:19
 1/10 anonim ***** válasza:
76%

Nekem nagyon tetszik!

Mindenki azt fogja mondani, hogy semmi sem fog látszódni a képeken, meg ez kevés, de szerintem pont jó. Nem értem az emberek miért az esküvőjükön akarnak másképp kinézni mint rendesen...

2012. febr. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Sok esküvői fotót láttam, ahol túl volt sminkelve a menyasszony. 5-6 évet öregít, a sok púder kihangsúlyozza az apró ráncokat. Nagyon szép ez a smink, látszani fog a képeken, hogy ki vagy sminkelve. amúgy meg nem a sminknek kell látszódnia szerintem, hanem a szépségednek!
2012. febr. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Nekem is nagyon tetszik!:)
2012. febr. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm! a fotók miatt nem aggódom, az egyik barátnőm lesz a fotós, ismer pár éve, tudja, h mi lesz az előnyös, plusz retusálni is fog természetesen és persze sminkelni is a fotókon. nem szeretnék nem is hasonlítani magamra. sminkelem magam a hétköznapokon is, hha elmegyek vhova, de nem erősen, én azt gondolom, hogy ez olyan nagyon könnyű, mégis hatása van smink (remélem értitek mit akarok mondani) :) szerintem is nagyon szép. (remélem kihangsúlyozza a szépségemet, márha van olyanom:) :))
2012. febr. 17. 09:01
 5/10 anonim ***** válasza:

Olyan az igazi menyasszonyi smink, ami kiemel és nem erős :)

Ez nagyon szép!

Azért egy próbasminket csináltass mindenképp :)

2012. febr. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Igazából a hajad és a szemed színe kevésbé számít, mint a bőröd színe, jobban mondva a tónusa.

Ha hideg tónusú a bőröd, ez a smink nagyon szépen fog állni, együtt fog "élni" az arcoddal. Viszont ha meleg az arcbőröd, akkor van az, hogy valami nem stimmel, furán néz ki. Nem csúnya, csak olyan, mintha kétszer annyi smink lenne rajtad, mert elüt a bőröd színétől.

2012. febr. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hű, feladtad a leckét:) végigolvastam pár cikket a bőrtónusról és elvileg pont nyerő. legalábbis remélem jó helyre soroltam magam :) eddig én mindig zsigerből sminkeltem magam, sosem olvastam ennek utána, de érdekes volt! köszönöm!
2012. febr. 17. 14:26
 8/10 anonim ***** válasza:
Nagyon szép a smink,szolíd,esküvőre való!A dekorációtok milyen színű lesz?Érdemes azokban a színekben gondolkodni,nekem pl rózsaszín sminkem,csokrom,dekorációnk,meghívónk...volt!De ami nem ront el egy menyasszony sminket sem az az ezüstcsillámpor(szemhéjra)!És ahogy itt írták is,mindenképp csináltass előtte próbasminket,csináltass több próbát,és a döntés máris egyszerűbb lesz!
2012. febr. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
almazöld lesz a dekor, az színben kilőve :) megcsináltatom előtte, köszönöm!
2012. febr. 18. 15:22
 10/10 zenevilag válasza:
nagyon jól fog állni
2012. febr. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!