Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Menyasszonyi ruhát a netről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonyi ruhát a netről mernél rendelni kép alapján?

Figyelt kérdés
2012. febr. 14. 19:33
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Én onnan rendeltem (nem vagyok modell alkat, méretre készült) és tökéletes, semmi gond nincs vele! Innen rendeltem: [link]


Nyilván tudni kell, mi áll jól neked amúgy ruhákat tekintve, és akkor ez sem lesz meglepetés. Nekem kisebb a mellem, ezért olyat rendeltem ami azt azért kiemeli, plusz fűzős, hogy alakom jobb legyen, stb. Boltokban is voltam, de ott mind randa volt, flitteres és gagyi. Innen netről kb 60 ezerért az enyém lett a ruha.

2012. febr. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, erről az oldalról hogy rendeltél? úgy értem meg kellett küldened a méreteidet, és ennek alapján készítették el a ruhát, vagy csak beütötted h pl M-es, és utólag varrónővel igazíttattad? A postaköltség mennyi volt? Nagyon szép ruhák vannak itt:)
2012. febr. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
Jobb ötlet ha a kiválasztott ruhát megmutatod egy varrónőnek.Lehet olcsóbban kijönne,és még fel is tudod próbálni:)
2012. febr. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

21es vagyok.


Lehet sima ottani meretet is kivalasztani (van size chart ha lejjebb mesz az oldakon) de meg is adhatod a sajatjaidat kis plusz koltsegert. En utobbit csinaltam mert nem aranyos az alakom es nem akartam varronozni ha nem muszaj, korulmenyek miatt nehezen lett volna megoldhato, de ugy voltam vele valoban hogy ha nem teljesen jo a ruha akkor majd igazittatom. Szerencsere nem kellett. De ha kerdese van az embernek akkor lehet irni nekik kommentet a ruhak ala, es valaszolnak vagy ott vagy privat emailben :)

2012. febr. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Én sokmindent vettem netről. Többnyire minden olyan volt ahogyan leírták. Igazán sosem csalódtam. Egyébként nekem is van eladó menyasszonyi ruhám :-)

neten hirdetem is és előbb utóbb elviszi valaki, mint ahogyan eddig is mindent amit meghirdettem.

2012. febr. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Azért azt se felejtsétek el hogy vannak olyan oldalak ahol a kinézett ruhát méretre elkészítik ha megadod a mérteidet és a varrása nem kerül többe mintha előre elkészített ruhát rendelnél a netről....
2012. márc. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!