Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Menyasszonyi ruhát a netről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonyi ruhát a netről mernél rendelni kép alapján?

Figyelt kérdés
2012. febr. 14. 19:33
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
73%

Még szép!

Onnan rendeltem az esküvői ruhámat, és minden tartozékát!

Olcsóbb is, és szép is volt. Nem csalódtam!

2012. febr. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
51%
Hozzá kell tennem hogy 162 cm magas vagyok, 100 kiló, a mellbőségem pedig kb 124 cm. És jó lett a ruha.
2012. febr. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Én folyamatosan a netről veszek dolgokat már közel 10 éve és egyszer sem fáztam rá, körültekintőnek kell lenni és minden rendben megy.
2012. febr. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Necces dolog, de vannak sikersztorik. A nővérem neten vette a ruháját, és gyönyörű volt. A rokonságban, ismeretségi körben magasan a legszebb.
2012. febr. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Nem. Múlt szombaton voltam ruhapróbán, felhúztam vagy 20 ruhát. Egyrészt baromi jó érzés volt, másrészt megláttam melyik áll a legjobban. Volt olyan amit az életben nem vennék fel a szabása miatt. Olyat találtam ami rendkívűl jól hangsúlyozza az előnyös részeimet, és elrejti a hátrányost. Szóval ne hagyd ki a próbákat mert nagyon megéri.
2012. febr. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Azt, aki ott vette, azt lepontozta valaki. Mert neki nem tetszik a válasz. Ez undorító!
2012. febr. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
én is onnan akartam, de előtte elmentem próbálni, h mégis melyik áll jól, stb... 50.000ért találtam egy gyönyörű ruhát, szóval annyi,v kevesebb, mintha netről rendeltem volna. ok, h nem az enyém, de nincs vele gondom. viszont olvastam jót és rosszat is, h nem jó a minőség, stb... én találtam egy netes csajt, akihez el lehet menni személyesen próbálni, hha kész a ruha, és csak akkor kell kifizetni, hha tetszik és jó. az szerintem teljesen korrekt, nem zsákbamacska. szóval tőle mertem volna rendelni, hha nem találom meg azt a ruhát a szolonban.
2012. febr. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Pl.: az etsy-ről én mernék, ott általában saját méretre készítenek.
2012. febr. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim válasza:
Nem tudom mér kell lepontozni azért mert netről kölcsönöztem egy magán személytől ruhát, nekem nagyon jól megérte és tényleg szép ruha volt! Aki nemhiszi nyugodtan megnézheti mielőtt még lepontozna: [link]
2012. febr. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Kedves 19-es én bár nem pontoztam le senkit, téged sem, de azért megnéztem a képet. Tényleg gyönyörű ruha, én is elfogadnám majd!! :) Viszont minden forrás és infó nélkül akkor sem mernék netről rendelni, mert ugyan a te ruhád "siker" volt, mivan ha az enyém nem az lesz az, vagy a kérdezőé? Ha méretre készítik, fel lehet próbálni, igazítanak rajta stb, akkor természetesen más a helyzet, de ha kész ruháról van szó és csak megvannak adva az adatok, már akkor sem merném megrendelni, ha mellbőségre másfél centire eltér, mert kitudja. Olyan meg úgysincs, hogy pont azonos méretű velem. El sem hinném. :)
2012. febr. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!