Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Rendeltétek az esküvői meghívó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendeltétek az esküvői meghívótokat vagy ti készítettétek? Ha rendeltétek akkor honnan?

Figyelt kérdés
2012. febr. 7. 09:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Én magam készítettem. Nagyon dizájnos, és egyszerű pausz papírra nyomtatni, ezt lehet kapni lapban is, nem csak tekercsben. Onnantól pedig lehet hajtogatni, vagy feltekerni, bármit. Átkötni egy szalaggal, rá valami kis kövecskét ragasztani és kész is. Vagy organza-tasakba téve is jól mutat. Én a meghívókat kb. 3ezer forintból kihoztam. Néztem a rendelős oldalakat, de meg van szabva a min. rendelés, és a saját szövegem nyomdai sablonjának előállításai költsége is kb. 3ezer forint lett volna, a darabáron és szállításon felül :S
2012. febr. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én csinálom
2012. febr. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi is saját magunk készítettük és szintén a pausz papíros feltekerős módszert választottuk.
2012. febr. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2. vagyok. én is pauszra csinálom, indamintásra, feltekerve, szatén szalaggal :)
2012. febr. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!Ha minden jol megy akkor szeptemberben lesz az esküvőnk.De én rendelni fogom,már a legjobb helyet is megtaláltam.Csak jókat irnak az oldalrol,akik már rendeltek tőlük.

[link]

Ez az oldal,ahonna majd mi fogunk.:)

Szerintem nagyon szépek és olcsók.

2012. febr. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Itt nincs minimális rendelési korlát, se külön szerkesztési költség, és névre szólóan is kérhetitek a meghívókat.


[link]

2012. febr. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én saját kezűleg csináltam 65 főre a meghívót (bár az kevesebb volt kb. 15 db-al), az ültetőkártyát és a köszönetajándékokat is.

Kb. 6ezerből megúsztam az egészet.


Az étterem dekorációt is én csinálom. Megrendelt termékek ára: 25ezer. Ebben a kocsidíszítéstől kezdve a combcsipkén át a dobócsokorig minden benne van.

2012. febr. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem konkrét elképzelésem volt,3-ba hajtott meghívó,3 verssel,és halványan rányomtatva a mi közös képünkkel,egy nyomdászcsávó csinálta,állati jó lett,200db színes boroscimkével-a mi képünkkel és szöveggel,cakk-pakk fizettem 13 ezer ft-ot!Szerintem nagyon jutányos ár!
2012. febr. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
kedves 5. válaszoló :) köszönöm a linket, innen választottunk meghívót és a barátnőmék is :)
2012. febr. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!