Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Illik ez a ruha egy tanúnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illik ez a ruha egy tanúnak?

Figyelt kérdés

Illik-e ez a ruha az egyik tanúnak, aki a 40-es éveiben jár?

[link]

Előre is köszönöm a válaszokat!


2012. jan. 16. 20:07
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
76%
*illeni
2012. jan. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem illik, nagyon csinos.
2012. jan. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
61%
Lehet, de tuti nem venném fel még 40 évesen sem. Túl lila, túl hivatalos, túl öreges.
2012. jan. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
73%

Nem öreges!!!!!!

Nyugodtan vedd fel, nagyon csinos leszel benne! :)


Annak meg elment az esze aki egy 40-es éveiben járó hölgyre térdigérő koktélruhát akar ráadni.

2012. jan. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
76%
Anyukám 44 éves, és szerintem rosszul lenne, ha ezt kellene felvennie, alapból teljesen összenyomná őt egy ilyen fazonú ruha, sokkal jobban áll neki egy csinos kosztüm. Ha a tanúnak az alakjához, és egyéniségéhez is megy ez a ruha, akkor azonban szerintem megfelelő.
2012. jan. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
34%

Attól, hogy valaki elmúlt 40, még nem kellene zsákot húzni rá! Mi az, hogy nem vehetek fel egy térdig érő ruhát 42 évesen??

Nálatok hogy néznek ki a 40-es éveiben járó nők? Lehet, hogy falun szét van folyva mindenki, és ha fel merne venni bárki is egy szerintük a korához nem illő ruhát, akkor az egész falu megszólná.

A környezetemben egész más a mentalitás és viselkedés ilyen téren. Senki nem öltözködik kihívóan, de az összes velem egykorú barátnőm divatos és fiatalos ruhát hord, alkathoz, alkalomhoz illőt. Biztos vagyok benne, hogy ha megkérdezném őket, mind csak pislogna erre a ruhára, és azt mondaná, hogy na ne már...jó, mi mind diplomásak vagyunk.

Akárki akármit mond, az öltözködéshez is kell valamilyen szintű kultúra.

2012. jan. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
76%

Utolsónak! 14. vagyok. Városban (Sopron) lakom, egyetemre járok. Szóval itt meg is bukott az elméleted. :) Szia!


Én ezeket a ruhákat ajánlanám meg neked kérdező:

[link] (középső)

[link]

2012. jan. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
58%

Öltözködést összekötöd a kultúrával? És még büszke is vagy rá, hogy te diplomásként ilyet mondasz?

Az öltözködés nem ezen múlik, hanem az ember egyéni izlésén.

Akárki akármit mond, ez a ruha nem rossz, sőt...

Csak éppen azért, mert a te izlésednek nem felel meg, te nem vennéd fel, még nem kell leszólni, ha más igen.

Én sem venném fel, mert nekem sem a stílusom, nagyon távol áll tőlem, de ettől még elismerem, ha másnak ez tetszik, igenis egy szép darab és nem fogják kinézni onnan a tanút, mert igenis alkalomhoz illő. Én láttam már tanút megjelenni egy barna topban és lenvászon nadrágban. Na az gáz, de ez a ruha, ez nem gáz.

2012. jan. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Anyukám elolvasta a kommenteket, és azt mondta ő biztos nem vesz fel koktél ruhát, de azért köszöni mindenkinek a választ.

Ez a ruha nagyon tettszik neki: [link]

2012. jan. 17. 16:10
 20/23 anonim ***** válasza:
76%
Biztos nagyon szép lesz benne anyukád! :) A tesód ruhája is nagyon édes.. :) A tiéd milyen lesz?
2012. jan. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!