Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tudnátok segíteni nászúttal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok segíteni nászúttal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Horvátországba szeretnénk menni egy hétre.Hol keressek,ami elfogadható áron van?Tudtok valami jo oldalt esetleg utazási irodát?
2012. jan. 5. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
persze...ennyi idő alatt amíg ide beírtad ezt a kérdést a google kb 800 utazási irodát adott volna ki...
2012. jan. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%
google
2012. jan. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem találtam olyat ami átláthható lenne.De kössz.........................
2012. jan. 6. 00:02
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

Szia,


Javaslom majd az utazás kiállítást. Két éve voltam teljesen együgyüként, mert nekem sem voltak egyértelműek a kiadott találatok. Kapóra jött hogy pont akkortájt volt az utazáskiállítás. Face to face tudtam beszélni az utazási irodákkal és helyben le is foglaltuk :) A legegyszerűbb megoldás :)


És mi is Horvátba mentünk :)

2012. jan. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A helyedben azzal kezdeném, hogy munkába jövet-menet nézném, hol botlok utazási irodába, és ha időm van bemennék. Csak annyira, hogy kérjek Horvátországról katalógust. Na ha ezeket begyűjtötted, elkezdhetsz olvasgatni, hogy milyen látnivalók vannak, mi milyen messze van, ilyenek. És ha már leszűkítettétek, hogy kb mit szeretnétek, akkor lehet részletesen keresgélni akár neten, akár utazáskiállításon, akár utazási irodában.
2012. jan. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2012. jan. 6. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!