Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha nem mondja nem is veszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem mondja nem is veszem észre. Szerintetek is?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőm belinkelte egy beszélgetésbe, milyen ruhát fog viselni a nagy napot.

Ez az: [link]

Megkérdezte, nem-e ciki, hogy szalagavatós ruhába áll az oltár elé?

Szerintem egyáltalán nem látszik rajta, sőt nem is illlik szalagavatóra.

Szerintetek?


2012. jan. 1. 16:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy gyönyörű menyasszonyi ruha!!

Nem tudom ki találta ki, de nagyon nagy butaságnak tartom, hogy sok helyen az a szokás, hogy fehér menyasszonyi ruhához hasonlító ruhában vannak a lányok szalagavatón. Nálunk mindenki színes báli ruhában volt, vagy koktélruhában. Na jó, ez csak az én véleményem, de ez a ruha tökéletes egy esküvőre. :)

23N

2012. jan. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy tipikus menyasszonyi ruha, szerintem inkább az gáz, amikor szalagavatóra öltöznek így ki.
2012. jan. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nagyon szép ruha. Amúgy a barátnőd veled egykorú?
2012. jan. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
75%
Szalagavatón a keringőtáncokra szoktak ilyet rendelni, ezek általában már kevésbé szép állapotú, így olcsóbban bérlehető esküvői ruhák. Nekem is hasonló volt, de nem azért, mert "hercegnőnek akartam kinézni", hanem mert elő volt írva, hogy keringőhöz fehér abroncsos ruha kell. Az osztálytáncokhoz is béreltünk jelmezeket, keringőre ezt, de az este többi részében koktélruhában voltunk.
2012. jan. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
75%
Esküvőre is, szalagavatóra is tökéletes. Ami városunkban hagyomány, hogy a szalagavató bálokat bálteremben rendezik, a lányoknak pedig ilyen ruhában KELL táncolni. Így aztán minden lány a pénztárcájának, ízlésének és alkatának megfelelő fehér ruhában táncol, de mégis egységes. És nem mellesleg gyönyörű az összkép is, a lányok is egyenként.
2012. jan. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Kedves moira!

Nem, nem egykorú velem!:)

2012. jan. 2. 14:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!