Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan veszem észre, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan veszem észre, hogy tényleg szeret, nem csak mondja?

Figyelt kérdés
Miből jövök rá, hogy még kellek neki, ha képes 1-2 napot kihagyni,hogy ne találkozzunk? Régen ilyen nem volt.Szexelni akar velem, de ezen kívül, már valahogy nem olyan bújos, és ölelgetős. Több lett a saját programja nélkülem,Viszont megértem, ha néha civakodtunk, és abba unt bele. De miből érezni, hogy szeret még ugyan úgy? 1 éve vagyunk együtt.Szakítani nem akar.
2010. aug. 31. 15:01
 1/8 Kamuuu ***** válasza:
Kérdezd meg és figyeld a reakcióját:D
2010. aug. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
És mond lenne ideje veled találkoznia? Vagy dolgozik más elfoglaltsága is van és azért nem tudtok?
2010. aug. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen van ideje találkoznia, de azt is megértem ha fáradt, mert reggel 6-kor kel, és este 6-7 körül ér haza, és nem is lakunk egy városban.de ez is megoldható.de régen is hajnalokig "elvoltunk" és bírta. De igaz az utóbbi időben lehet az agyára mentem,mert egyfolytában zaklattam a telefonjaimmal :( lehet besokalt, és ennek a reakciói ezek?
2010. aug. 31. 15:12
 4/8 anonim válasza:
Ám azt nyugodtan felhozhatnád neki hogy milyen bújós volt ölelgetős , vagy ha ezt úgy érzed azért nem kapodmeg mert sokat veszkedtek, akkor te változtass! Lepjed meg őt valamivel, gondoskodj róla hogy ne csak a veszekedések legyenek, és ne lapossodjon el , kicsit dobd fel:) Akár sexuális téren, bár elvileg az jól megy nálatok, vagy valamiis apró meglepetés rendet csinálni a szobájába, megmasszírozni, valamit főzni neki, lehet újra ölelgetős lenne és bújós ezektől a dolgoktól... Fontold meg! :)
2010. aug. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Lehet, meg szegény ennyit dolgozik, tudod régen azért találkoztatok mindennap mert egy újdonság voltál neki mielőbb megakart téged ismerni, meg akkor tudod az elején kicsit mindíg jobban odafigyel az ember a másikra, odaadóbb,stb... később veszeekedések, hogy már kiismertétek egymást vagy más okból ez kezd kicsit lemenni... na erről gondoskodni hogy ne legyen
2010. aug. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
és ennyi munka után igazán megérdemli hogy kényeztessed őt, hidd el ez neki nagyon jól fog esni.. sok minden fog változni
2010. aug. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Én csak azt tudom, hogy amikor már éreztem, hogy szakítani akarok, akkor már nem voltam annyira "bújós", meg nem is annyira vágytam rá. De amikor rákérdezett, mindig nemet mondtam, mert nem voltam biztos magamban.

De a vége szakítás lett.

Ezzel nem elkeseríteni akarlak, csak a saját tapasztalatomat osztom meg veled. Én a helyedben kész tények elé állítanám: vagy legyen olyan, mint régen vagy pá. Döntsön.

2010. aug. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Most össze szedtem magam, és próbáltam változni, és végülis eredményes lett jó irányban, mert már többet beszélünk meg ma is jön hozzám :) Eddig én mentem több esetben, most meg ő jön hozzám. Tehát valami akkor is még vonza hozzám :)Egyszer mondtam neki, hogy jöjjön, és jön. Tehát nem értem.
2010. aug. 31. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!