Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miből veszem majd észre ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből veszem majd észre ha a fiú barátom belém szeret?

Figyelt kérdés

van egy srác akivel nagyon jó barátok vagyunk kb úgy egy hónapja. mindent megtudok vele beszélni és nagyon szeretem (mint barátot) köszönéskor/elváláskor 3 puszi. ha rossz kedvem van felvidít. meg stb. de nem tudom milyen lesz akkor ha esetleg belém szeretne, hogy akkor milyen lesz a viselkedése


én 16/L ő 18/F


2010. máj. 17. 11:43
 1/6 anonim ***** válasza:
6%
Dudorodik a nacija egy jó csóktól és böki az oldalad!
2010. máj. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt abból lehet kideríteni, hogy hogyan viselkedik, hogy ha majd megtudja hogy van egy srác aki tetszik neked. Egyébként sajnos sok pasi úgy próbálja meg meghódítani a lányt, hogy előszőr barátkozik vele. Ez a pasik hibája. Abban viszont a lányok a hunyók, hogy néha túl szoros barátságot akarnak kialakítani némely fiúval, és mivel a természetes ösztönök/hajlamok megvannak és működnek egy EGÉSZSÉGES férfiben, akkor elkezdenek nem barátként hanem férfiként viselkedni a már nőként kezelt "barátjukkal" és ekkor a lány teljesen jogtalanul kéri számon a fiún a leg természetesebb hajlamait.
2010. máj. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a srácok sem veszik többnyire észre, hogy a legjobb barátnőjük beléjük szeretett, úgy a lányok sem szokták észrevenni, hogy a legjobb barátjuk beléjük szeretett.


Vagyis az eddigi tapasztalataim alapján ezt tudom írni...

2010. máj. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Réti bubuzér ***** válasza:
42%
A pinakobold elkezdi erősen verni a szűzhártyádat, olyan lesz a hangja, mint a dobolásnak
2010. máj. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ha eljut egy csókig a 3 pusziból, akkor már szeret :)

mert már rég eljutott volna addig, ha csak kihasználni akarna

és ha nem mindenkinek 3 puszit ad, az már jó jel

2010. máj. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

mindenkinek ad 3 puszit.

de tuti nem használna ki. ő annál sokkal érettebb gondolkodású

2010. máj. 17. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!