Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha mi viszunk minden alapanyag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mi viszunk minden alapanyagot, mennyiből jön ki kb egy 100fős esküvő?

Figyelt kérdés

suliba főzetnénk a konyhásokkal, mindentz mi viszunk, a hús 3/4e disznóhús lesz, amit mi vágunk+kell még valamennyi csirkét venni hozzá

minden alapanyag mínusz a disznóhús


italokkal hogy jönnénk ki?

borunk, pálinkánk van házi, páleszből lenne pár üveg mézes


jól jönne tapasztalat


étteremben 3200/fő a kaja és 3900/fő a korlátlan italfogy.


ennél olcsóbb lenne suliban?

szakácsok(megkérdeztem) 5E/fő, kellene 2-3 pincér még

Bérleti díj 60E


Mennyibe lenne ez?


2011. dec. 15. 08:24
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
most csak a kaja+italra vagyok kiv. :)
2011. dec. 15. 08:24
 2/13 anonim ***** válasza:
150-200
2011. dec. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Tekintve hogy egy felnőtt ember egy napra ételre kb. 1200-1500 forintot költ, és ebben minden benne van, 3 főétkezés, + akár még nasi is, így 2 étkezést alapul véve legyen mondjuk 1000 Ft/fő mínusz a hús, kb. 750 Ft/fő.
2011. dec. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Italok: nincs saját tapasztalatom, de átlagosan mindenki megiszik 2-3 rövidet, plusz vagy fél 3-4 deci bort vagy sört.

Nyilván lesz, aki alig iszik, és olyan is, aki többet.

Osszátok el, mennyiben van a decije a bornak, pálinkának, és szorozzátok fel.

2011. dec. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ja, a "fél" nem kell az előző mondatomba. :D

Először fél litert akartam írni, de rájöttem, hogy az sok. :D

2011. dec. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

komolyan 1000ftból kijönne per fő? mert akkor nem is gondolkodok tovább, hogy suli vagy étterem... :)


Amit gondoltam vinni

kávé

alkoholmentes: narancs (bubis és rostos), rostos barack/eper, kóla (light, cukormentes, sima), bubis és mentes víz

Alkoholos: soproni, citromos soproni, pár alkoholmentes sör, fehér-vörös-rosé bor, házipálinka többféle, mézes barack, jager, hubertus, csokilikőr a nőknek, esetleg tojáslikőr, valamilyen gyümölcsös likőr a nőknek még, pezsgő: száraz-édes-muskotályos

2011. dec. 15. 09:18
 7/13 A kérdező kommentje:
jah és 100ból kb 15-20 gyerek (14év alatti)
2011. dec. 15. 09:19
 8/13 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy kijön egy ezresből, ne aggódj! :)

Csak belegondolva, hogy egy embernek a kajája havi szinten kijön 45 ezerből, ezt visszaosztva meg is van az összeg.

Fantasztikus, micsoda italválaszték! :) Biztosan nagyszerű esküvőtök lesz. Még nem voltam olyan esküvőn, ahol ennyi féle ital közül lehetett volna választani.

Egy 12-13 gyerek szerintem már eszik majdnem annyit, mint egy felnőtt, nem olyan számottevő a különbség.

De egy 8-10 éves még csak a felét.

2011. dec. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

úúú, most nagyon örülök, ha ez tényleg így van :):):)


köszi utolsó, remélem én is, hogy jó lesz :)

2011. dec. 15. 12:04
 10/13 anonim ***** válasza:

ha általános, alap kajákat veszünk akkor ott legnagyobb tétel a hús! de mivel azt írtad, hogy az megoldott ezért azzal sokat spóroltok.

köretek nem kerülnek sokba. a kérdés, hogy mennyi salátát zöldséges ételt szeretnétek? illetve előétel lesz-e?

sütemény? arról nem volt még szó... ha szimplán a kaja aminek 3/4-e hús, ami adott akár ki is jöhettek 1000-ből.

Az alkohol amit leírtál az teljesen korrekt, talán még sok is! egyedül a whiskyt hiányolnám, mert van aki szereti. ha jó helyen veszitek az italt, van ismerős akitől vagy aki nagykerben tud vásárolni akkor sokat lehet fogni! de ha nem akkor is kijön 3900 vagy azalatt.

összességében az a véleményem, hogy ha nem akartok felvágós puccos lagzit, csak olyat amin maga a jó hangulat és az ünneplés a lényeg akkor simán jó lesz!!!

2011. dec. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!