Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ki fizeti az esküvőt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki fizeti az esküvőt?

Figyelt kérdés

Régebben az volt a szokás, hogy a szülök közösen. Ez még most is így van?

Vagy, hogy van ez?:)


2011. nov. 26. 20:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nálunk is az a szokás, hogy a szülők fizetik, de nekem sem így lesz. Mi szeretnénk szintén majd mindent kigazdálkodni saját pénzből. Másrészt az is fontos, hogy ki milyen arányban fizet, olyan arányban szól bele a dolgokba. saját elképzeléseink szerint akarjuk majd megszervezni a mi napunkat. Igaz nekem is lesz egy menetem a párom szüleivel. :S Ők is képesek lennének hitelt akasztani a nyakukba, de márpedig ez nem így lesz. :D Légy kemény és állj ki a véleményed mellett!
2011. nov. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Saját magunknak álltuk az egészet . Jó volt így , mert olyat rendezhettünk , emilyet akartunk . Senki nem szólt bele , hogy nem futja arra a ruhára amit kinéztünk .

Amikor ruhapróbán voltunk , egy kislány is ruhát válogatott . Ami tetszett neki , azt nem tudta az apja finanszírozni . Végig sírta az egészet . Van így értelme az egésznek ?

2011. nov. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nálunk mi fogunk mindent fizetni a párommal, egyikünk családja sincs olyan anyagi helyzetben, hogy segíteni tudna. De nem probléma, nem lesz nagy felhajtás, úgyhogy viszonylag hamar félre tudjuk rá tenni a pénzt.


23/N és 28/F

2011. nov. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nálunk szóba sem került,hogy a szüleink fizessék.Dolgoztunk már mi is,felnőtt emberek voltunk (27-29 évesek) így természetesnek vettük,hogy a mi dolgunk a saját esküvőnk megszervezése és anyagi oldalának a fedezése is.A szülőknek elvittük a meghívót,elmeséltük mi hogy lesz,anyukám volt velem ruhapróbán,bevontuk őket is a szervezésbe,kikértük a véleményüket,de mi döntöttünk és mi fizettük.
2011. nov. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én mindig úgy gondoltam hogy mi fogjuk fizetni,meg is lenne rá a pénzünk. De most hogy komolyan szóba került , úgy döntöttek a szüleim hogy fizetik. A párom családjából csak 4 fő lesz , összesen kb 30 ember. De úgy szeretném hogy megadjam a dolgoknak a módját. Sokat gondolkodtam hogy engedjem e fizetni de végül is nem kell hitelt felvenniük. Tök mindegy hogy azt a pár száz ezret kifizetik vagy borítékba teszik. A mamám kifizeti a ruhám és a fotóst. Szóval igazából mindent fizetnek.

A tesóim ( fiúk) lagzijában is jócskán fizettek és ott nem 30 fő volt, hanem sokkal több, és ott a menyasszonyok szülei nem nagyon akartak fizetni.

De mi kifizetnénk magunknak is. A párom családjára meg nem lehet számítani sehogy sem. Úgyhogy az nem kérdéses.

2012. jan. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!