Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Normális, ha a vőlegény azon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha a vőlegény azon vitatkozik, hogy a mennyasszonyának fel legyen-e tűzve a haja, vagy sem?

Figyelt kérdés
Szerinte esküvőre konty való, meg eltakarná a hajam a ruhámat. De nem értem, az én hajam, én se szólok bele, hogy ő hogy nézzen ki. Sötétbarna, hosszú, erősszálú hajam van, én nagyon szeretem, szerintem az lenne a legszebb, ha be lenne szárítva, kicsit elrendezni a hullámokat és úgy lenne kiengedve. Normális, hogy ilyeneken vitatkozik és egy ilyen piti dologból ekkora ügyet csinál?
2011. nov. 13. 12:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire semmibe vesz téged és a gondolataidat, miért mész hozzá? Hogy aztán fél év múlva elváljatok?
2011. nov. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
szerinted mennyire normális, h már az esküvői hajadon ennyit veszekedtek? mi lesz itt gyereknevelés, házberendezés terén? gondold végig h együtt akarsz-e élni valakivel, akivel ilyen piti dologból is világháborút kreáltok
2011. nov. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Hát nálunk ez úgy volt, hogy ha neked ez tetszik, akkor ez lesz és kész. Ruha terén. A hajam meg ilyenek neki aztán eszébe se jutott, hogy lesz valamilyen, nem hogy beleszóljon... Én elég hirtelen haragú és konkrétan bunkó vagyok, ha ilyen szinten semmibe venné mit akarok az egésszel kapcsolatban meg még a frizurámat is ő akarná kiválasztani biztos elkezdenék kiabálni, hogy mit szól bele, növesszen magának sajátot és tűzögesse fel azt!
2011. nov. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is így gondolkodtam, ahogy te. (Pont ma 1 éve volt az esküvőnk.) Szóval hosszú, barna, erős szálú hajam van nekem is. Kontyot nem akartam, az nem illett volna hozzám. A linkelt képekből inkább a 2. -hoz volt a frizurám hasonló. Én mindig középen választom el. A fodrász bal oldalra tette a választékot, nagy hullámokat csinált, és csatokkal oldalra tűzte. Egész végig szép maradt, jó volt, mert nem lógott a szemembe. Nekem is mondták annak idején a kontyot, hogy a tánc miatt, meg nem izzadok bele, stb. DE így, hogy hátul le volt engedve, így sem izzadtam bele. (a konty amúgy is hülyén állt volna, kényelmetlenül éreztem volna magam vele). Viszont a vőlegényed hozzáállása nem szimpatikus, ne haragudj, tudom nem ez volt a kérés. Szerintem ragaszkodj a leengedetthez, aztán kompromisszumként egyezz bele egy félig feltűzöttbe :)
2011. nov. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon gáz. Mármint amit az előbbi kommentedben irtál....jol meggondoltad ezt??? Neharagudj,de szerinteme bből vagy válás lesz,vagy rohadtul boldogtalan leszel előbb vagy utóbb...remélem tévedek.
2011. nov. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Hú basszus, 1000x gondold meg, hogy hozzámész-e.

Az ilyenekből van aztán az, hogy megszabja milyen ruhát vehess fel a hétköznapokra, kikkel barátkozz, stb.

2011. nov. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!