Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti ellenzitek-e az alternatív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ellenzitek-e az alternatív esküvőt?

Figyelt kérdés
Baj-e,ha az esküvőn nem lenne ott az egész pereputty,gyerekestül,mindenestül?Csak néhány barát lenne meghívva,akik közel állnak hozzánk,a menyasszonyhoz és a vőlegényhez.Valamint nem lenne lagzi a klasszikus értelemben,-mert azt teljesen értelmetlennek tartom-,nászutat meg szerveznénk úgy,ahogy bírunk.Úgy kb. erre gondoltam.
2011. nov. 7. 22:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ez szép!
2011. nov. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Csak "alternatív" esküvőt tudnék elképzelni magamnak :) Egyrészt, minek hívjak meg egy csomó olyan rokont/ismerőst, akikkel évek óta nem tartom a kapcsolatot, és nem ismernek közelebbről minket? Másrészről minek menjünk templomba, ha hideg ráz az egyháztól? Van ezer szép hely, ahol házasodni lehet, így is sok az álszent pár, akik évek óta nem láttak templomot, de azért ott akarnak esküdni... Minek legyen hajnalig mulatós zene és részegedés, ha mindig is utáltam az ilyet? Hála az égnek, a párom is ugyanilyen felfogású, szóval mi vagy kettesben esküszünk majd tengerparton, vagy nagyon szűk körben egy tóparton, utána egy bensőséges vacsi, mindenféle vőfély és idióta falusi játék nélkül. A rengeteg megspórolt forintból pedig irány valami szép helyre :)
2011. nov. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
De legalább jó hogy ilyen biztos vagy abban hogy a jelenlegi párod lesz a férjed! :d ;)
2011. nov. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Teljesen kvittek vagyunk,látom.:D Ez a kérdés amolyan szimpla közvélemény kutatás szintű,még nem tudom,ki lesz a férjem és hogy mikor.
2011. nov. 8. 20:46
 15/15 anonim ***** válasza:
Igazából az előttem kommentelőnek szólt! :)
2011. nov. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!