Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti ellenzitek-e az alternatív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ellenzitek-e az alternatív esküvőt?

Figyelt kérdés
Baj-e,ha az esküvőn nem lenne ott az egész pereputty,gyerekestül,mindenestül?Csak néhány barát lenne meghívva,akik közel állnak hozzánk,a menyasszonyhoz és a vőlegényhez.Valamint nem lenne lagzi a klasszikus értelemben,-mert azt teljesen értelmetlennek tartom-,nászutat meg szerveznénk úgy,ahogy bírunk.Úgy kb. erre gondoltam.
2011. nov. 7. 22:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem alternatív, csak kis létszámú. (Először azt hittem a víz alatt akartok házasodni búvárruhában, vagy ilyesmi.)

Nektek feleljen meg, és legyen jó emlék. Más nem számít. Sok boldogságot!

2011. nov. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem második esküvőm volt csak 2 tanú meg mi aztán mindenki ment a saját dolgára...
2011. nov. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Jaj,az a legjobb,ami a másodikban van.
2011. nov. 7. 22:15
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenki úgy esküdjön, ahogy neki jobb. Egy dolgot ellenzek, ez pedig az, amikor a család, barátok és egyéb kívülállók nyomására tesz vagy nem tesz valamit az ifjú pár. Ez az ő napjuk, csinálják azt, amit ők jónak látnak.
2011. nov. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első és az utolsó hozzászólóval!
2011. nov. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Az első kommenthez annyit fűznék,hogy alternatív esküvő alatt az ilyet értettem,ami nem templomi esküvős-pl. lehetne mondjuk egy tenger parton,ha futja-,eszek,iszok,bebaszok lagzis,ami legalább másnap reggelig tart és hajigálhatom ki a dajdalozó részegeket-lehet,én mozgok etéren rossz környezetben,de a legtöbb magyar esküvő ebből állt,amin ismerősök voltak-.
2011. nov. 7. 22:20
 7/15 anonim ***** válasza:
68%

Dehogy ellenzem. Nekem az álmom egy titkos esküvő két tanúval:) :)

Nem bírnám elviselni,ha hoznák az emberek a gyerekeiket és nekem ott futnának az asztalok között, visítanának..áhh kötélből vannak az idegeim minden téren, de ezt nem bírom.

Szóval marad a két tanú :D

2011. nov. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Azért leány/ legény búcsú legyen ;)
2011. nov. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Egyébként poént félretéve értelek, nem kell a nagy felhajtás ha nem akarjátok.

Egy esküvőn nem, de temetés után az úgynevezett "halotti tor" tud zavarni.( kivéve ha szoldi ,szűk családi körben van) Az hogy emberek, egy halál eset után halálra zabálják magukat, meg vedelnek, és jókat trécselnek engem zavar. Hiába boldog esemény, a felhajtás ugyanúgy zavarhat ekkor is.

2011. nov. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem az Egri Csillagok hatására (mikor is volt kötelező olvasmány? 5.-ben?) az álomesküvőt egy erdőben kettesben, térdepelve, az Istennek és egymásnak egy megható esküt elmondva jelenti (Ahogy Bornemissza Gergő és Cecey Éva tette). Na persze ez nem lehet hivatalos, de a szívemben mégis ez lenne a NAGY NAP.
2011. nov. 8. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!