Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez jó ötlet...

Szerintetek ez jó ötlet lenne? Egyetértek? Vagy ellenzitek?

Figyelt kérdés

egész friss kapcsolatom van, de sajnos a párom elment ki Hamburgba egyetemre (ösztöndíj). Nem nagyon lesz szünete, ezért csak pár napig tudunk majd együtt lenni. Mivel néhány napig majd Prágában leszek, szerintetek jó ötlet az, ha ott találkoznák vele? Külön szobában lennénk, hotelban, és együtt fedeznénk fel a várost (még egyikünk sem járt ott) és így ismernénk meg egymást. (Nos igen hotelben, de ugyanannyira jönne ki árban a 3-4 nap,mint az ideút Magyarországra, és a visszaút nincs is benne) És azért nem hívom hozzánk el ,egyrészt, hogy spóroljon másrészt mert még mi sem nagyon ismerjük úgy egymást, nem akarom Őt rögtön a mélyvízbe dobni(szülők, rokonok), persze idővel, ha visszatér, akkor majd bemutatnám a szüleimnek. Ti benne lennétek?

köszi

Ő 21/F én 19/L


2011. márc. 2. 19:00
 1/4 A kérdező kommentje:
jaj, és egyedül engem nem engednek ki hozzá, azért lenne Prágában a tali
2011. márc. 2. 19:01
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy nem engednek ki? 19 éves vagy...


Egyébként ha neki jó, nekem mindegy.

2011. márc. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet (már csak a városnézésért megéri), de ha ennyire friss a kapcsolat, nem hiszem hogy sokáig működni fog, ha már most az elején alig lehettek együtt.
2011. márc. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Prágába kiengednek Hamburgba meg nem?


..a szüleid tudják hogy már felnőtt vagy?


amúgy az ötlet jó.

2011. márc. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!