Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hol jobb lagzit tartani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol jobb lagzit tartani sátorba háznál vagy művelődési házba? Nektek hol volt?

Figyelt kérdés
2009. máj. 5. 14:58
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Gondolom falun vagy legalábbis kisközségben élsz.Nos akkor inkább sátoros lagzi.A művház sztem irtó gáz,akkor már inkább egy igazi falusi lagzi.Am anyuéknak is olyan volt,nekik bejött,én meg már városon élek és nem lesz lagzi,mert külföldön házasodok majd:D
2009. máj. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem a sátoros a jobb,más a hangulata is mint a művelődési házban.
2009. máj. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az sokmindentől függ. Egyik unokatesómék kollégiumban tartották, de ők elsősorban azért, mert ott el is tudták szállásolni az ország minden tájáról érkezett rokonokat, ezt a háznál sátoros lagzi esetén nem tudták volna megtenni, művelődési háznál meg ugyanez lett volna a probléma. Szerintem így is hangulatos volt, ráadásul mivel délután (nyár volt pedig) leszakadt az ég és estére nagyon lehűlt a levegő, bent senki nem fázott (egy sátoros esetén még ez is probléma lehet).
2009. máj. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindegyiknek megvan a maga előnye és hátránya is. Számolni kell az időponttal, vendégek számával.

A sátoros lagzi előnye:hangulatos, nyáron 40'C ban a legjobb. Hátránya: az ételek, italok hűtése. A vendégek mellékhelyiségbe való járkálása is gondot jelenthet. Ha hűvös van nagy gáz van.

Műv ház előnye: díszitéssel csodálatos lehet, nagy vendéglétszám esetén jó választás (mellékhelyiség, táncparkett, külön konyha stb.)

hátrány: nagy melleg esetén légkondi kell:(

a hely kinézetén sokat kell javítanod lufik, dekoráció segítségével.

A lényeg az, hogy ti milyet szeretnétek.

Nekünk étterembe volt.

Sok boldogságot kívánok nektek:)

2009. máj. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az étterem vagy akár művelődési is praktikusabb mint a sátoros megoldás. A főzéstől kezdve a mellékhelyiségig , sokkal nehezebb jó feltételeket teremteni egy udvaron.
2009. máj. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk igazi falusi lagzink volt, konyhástánccal, zenekar kísérte menettel, lány kikéréssel, szülőbúcsúztatóval és művelődési házban tartottuk. Mondjuk 200-an voltunk, és előtte évben lett felújítva. De amióta áll a műv.ház, nálunk azóta ott tartják a nagy lagzikat, bálokat. Van külön nagy konyhája, hűvös szobája a sütiknek, mellékhelység.
2009. máj. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi is pont a kettő között vacilláltunk, de a sátor bérlése itt nálunk, több mint a kétszerese a műv.ház bérleti díjának. Tehát a művház maradt!

De ha nem sajnáljátok rá a pénzt, akkor a sátor. Nagyon gyönyörűek a mai sátrak!

2009. máj. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekünk majd étteremben lesz. Szerintem mindenképpen jobb egy műv ház, főleg ha még légkondicionált is! Ha kinn lehűl az idő, vagy jön egy felhőszakadás, akkor mindenképpen jobb! Voltam én már olyan sátras lagziba, ahol a hirtelen jött szakadó eső ezerrel folyt befelé, és áztatta fel a jól ledöngölt földet!!!Az örömapa, rettentően aggódott, a vendégek meg ott táncoltak, ahol nem volt pocsolya! Arról nem is beszélve, hogy beszorította az embereket a sátorba, és megállt az ételfelszolgálás is,(ami ugye egy műv házban nincs, hiszen a folyosón át lehet jutni a mellékhelyiségekbe, konyhára, átöltöző helyiségbe)nem tudtak kiszaladni semmiért addig míg szakadt! A zenészek sem mertek játszani!Hangulatos a sátras, ha van egy "B"-tervetek is!!! Sok Boldogságot!
2009. máj. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Étteremben.
2009. máj. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mindenféleképpen művelődési ház mellett döntenék vagy valamelyik ikola éttermében hiszen nem kell annyit szaladgálni sem nektek sem a szülőknek mint sátorban megaztán a sátorosnál szinte egy héttel megkezdődnek a munkálatok nekünk suli éttermében volt és alagzi hetén szerdán vittük be az alapanyagokat!Szerintem jóval olcsóbb mint a sátoros!Mikor lesz a nagy nap?
2009. jún. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!