Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Jogosan haragudott meg rám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragudott meg rám ennyire?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm 5 hónappal ezelőtt kezdte el szervezni az esküvőjét (kb fél év múlva lesz). Megkért, hogy én legyek az egyik koszorúslány. Én akkor boldogan vállaltam ezt, most viszont úgy néz ki, hogy még az is előfordulhat, hogy az esküvőn sem tudok majd ott lenni. Úgy gondoltam, ha most szólok neki, hogy kérdéses a dolog, akkor még időben leszünk és nem lesz gond, de ő teljesen kiakadt, hogy túl későn szóltam, tönkre fogom tenni az esküvőt, pedig mindennek úgy kéne lennie, ahogy ő megálmodta, már a ruháért is fizetett... Elég csúnyán beszélt velem. Tényleg ilyen galibát okozhattam vagy csak túl aggódja a dolgot?
2011. szept. 16. 19:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
de mondtad neki,h terhes vagy?
2011. szept. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Igen, mondtam, hogy terhes vagyok, de ez neki tényleg "apróság", mert nem szereti a gyerekeket, nem is akarnak gyereket, így számára maga a gondolat is őrültség, hogy valaki több gyerekre vágyik. Tehát a kérdésem szempontjából az, hogy a baba miatt nem leszek/lehetek ott, lényegetelen. Lehet, hogy akkor sem haragudna jobban, ha csak nem lenne kedvem elmenni. Ő igazából azon húzta föl magát, hogy későn szóltam. Én azt hittem, ha fél évvel az esküvő előtt szólok, akkor nem lesz gond, de ahogy reagált, úgy tűnik, mégis.
2011. szept. 17. 11:54
 13/13 anonim ***** válasza:

Azt a ruhat nem fogod tudni felvenni. Jol tetted hogy szoltal neki. Talan meg nem is latszik rajtad hogy terhes vagy es nem ert el az agyaig hogy a szules idejet nem tudod megvaltoztatni. Majd megnyugszik es talal valaki mast helyetted. En a helyedben nem is terveznem hogy ott leszel. Olyan kozel vannak a datumok hogy el sem tudom kepzelni hogyan lehet ezt tervezni. Lehet hogy kesobb fog a baba megszuletni es pont azon a napon kell a korhazba menned. Ha elotte szuletik meg akkor meg orulsz ha alhatsz amikor tudsz, nem szorakozni akar az ember foleg ha szoptat. Lehet hogy utana fogsz szulni de akkor remelem megengedi hogy olyan ruhat viselj ami van. Meg csak az hianyzik hogy egy uj kismama ruhat kelljen venned csak azert hogy egy napra fel tudd venni. A helyedben bocsanat keron lemondanam ezt a szerepet, nem azt mondanam hogy lehet hogy nem tudok ott lenni. Vendegkent minden toled telhetot megtehetsz ha ott akarsz lenni de szerintem tul sok stressz ha megigered es nem tudsz, a parnak viszont tudnia kell pontosan hogy mire szamithatnak. A "lehet" most sajnos nem mukodik. Tudom hogy megtiszteltetes ha a menyasszony megker de a helyzet valtozott es nem tehetsz ellene semmit.

Gratulalok a sikerhez egyebkent, ismerem a probalkozast ami nem akar sikerulni sokaig.

2011. okt. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!