Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan haragudott meg?

Jogosan haragudott meg?

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőm megharagudott azért,mert nem hívtam el nálam,amikor volt egy ksi filmnézés. Másik 2 barátnőmet elhívtam..

Nekik a pasijukat..és egy másik srácot..

És a barátnőmet miért nem hívtam meg?

Mert,mondtam neki,hogy tetszik az az osztálytársam. És mióta tudja rámászik. Amikor látja hogy kettesbe beszélgetünk egyből oda szalad.. elkezdi ütögetni,csipegetni..vagy rácsap a srác fenekére..

Ezért akartam,hogy Ő ne jöjjön..mert így több esélyem van arra hogy kettesbe legyünk és Ő ne avatkozzon be.

Tudom,hogy rosszul esett neki..

de nekem is az,hogy Ő folyton rámászik..és ekrezstbe tesz nekem..

Sőt.. egész télen vittük suliba..sose köszönte meg.. anyuméknak sose köszön..És azóta sose mondja,hogy menjünk együtt suliba.. Csak addig kellettem amíg vittük suliba..

Hiányoztam a suliból 1 hetet..akkor se kérdetzte meg egyszer se hogy mi bajom van..

Itt sétált el az egyik csajjal előttünk, de nem jött volna be,hogy hogy vagyok..vagy ha a házit kérdeztem meg..nem mondta meg..

Volt olyan,hogy elmentünk egymás mellett az utcán..én köszöntem neki..ő meg még a fejét is elforditotta..

Amikor szakitott a barátom..akkor is sírtam..és kiröhögött.. nem az,hogy megvigasztalna..:S Bezzeg amikor őt dobták..akkor én napokig vigasztalghattam..

Én is meglehetnék rá sértődve..

Én mindig kiálltam mellette..de mostmár nekem is betelt a pohár..

Szerintetek jogosan haragudott meg rám?

Szerintem én jogosan haragudhatnék rá..

Bocsánat a helyesírásért..és a hosszú szövegért.

14/L


2011. márc. 27. 14:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%
Amit itt leirtal, ezt hasznalhatod okra, hogy miert nem hivtad el. Mondd el Neki ugyanezt, ugyanigy, hatha felebred.
2011. márc. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem reménykedj, hogy most már nem is lesz kedve békülni és végre megszabadulsz ettől az aljas lánytól. Kígyót melengettél a kebleden, nem barátnő az ilyen...
2011. márc. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

akit a barátnődnek hiszel, az egy kis szemét. nem jogos hogy megsértődött, nehogy már neki álljon feljebb!

szerintem ő nem barátnő, csak addig kellesz neki, amíg hasznot húz rajta, az meg végképp rossz, hogy rámászik a kiszemeltedre...inkább a másik 2 barátnőddel barátkozz, őt meg osszad ki, nekem az ellenségeim ilyenek, nem a barátaim-_"-

2011. márc. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
51%

Jogos mindkettőtök haraga.Nekem is rosszul esett volna ha a LEGJOBB barátnőm nem hív meg egy ilyen filmnézésre.

De neked is van okod haragudni,jogosan,mivel amiket csinált hát magyarul bunk*ság: "D

2011. márc. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyenek a barátaid, milyenek az ellenségeid?


Nézz másik barátnő után. Modjuk a másik két lány, akiket meghívtál. Jó, hogy nem hívtad meg, mert ráhajtott volna a "fiúdra".

Jah és nyugodtan beszélgess csak el vele a téli elvivős dolgokról is, és hogy a szüleidnek és neked sem adja meg a megfelelő tiszteletet.

23L

2011. márc. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
63%
Te nem vagy tisztában a barátnő fogalmával.Ez a csaj egy dög, de semmi esete sem a barátnőd.Ne mondj neki semmit, ne kérj tőle bocsánatot, nem érdemli meg.Vannak rajta kívül más barátnőid is, akikről ugyan nem sokat írtál, de biztos hogy 1000x normálisabbak, mint ez az izé...
2011. márc. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd az ilyet a fenébe. Nagyon haszonleső pics@ lehet. Az ilyen nem barátnő, ha van jobb barátnőd akkor legyél velük. De őt nem nevezném annak. Nekem a baránőim mindig segítenek ha baj van és én is nekik. Aggódunk egymásért és ha akár 2 napig nem látnak neten (főiskolásak vagyunk már és messze tanulunk egymástól) akkor már írnak hogy nincs e valami bajom vagy miujság. És fordítva.

Nála van sokkal jobb, szakadj le róla és tegyél rá nagy ívből. Nem érdemli meg.

2011. márc. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
40%
És ő a legjobb barátnőd? Jóisten, és milyen a többi?
2011. márc. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%

Nem szeretnélek megsérteni, de mindig leesek a székről, ha egy 14éves kiscsaj a nemtom hányadik pasijáról beszél. Inkább menj vissza a hajasbabáidhoz!

Egyébként pedig a barátnőd nem kígyó, nekem egy másik k betűs szó jutott eszembe arról, amit meséltél róla.

Ne találkozz vele, fordítsd el te is a fejed, és meg van oldva a probléma. 20/L

2011. márc. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Hát úgy volt,hogy vele nyáron lettünk ilyen jóba.. Utána suli időszakban összekovácsolódtunk4en. És a másik két lány nagyon mellettem áll.. Volt,hogy össze vesztem egy lánnyal, az ún. legjobb barátnőm röhögött rajtam.. Ők ketten meg megöleltek..és mondták,hogy ne sírjak már.

Amikor a barátom szakitott.. az ún.legjobb barátnőm röhögött rajtam..

én elmentem a mosdóba sírni. nem ő jött utánam,hanem a másik két lány.

2011. márc. 27. 14:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!