Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Jogosan haragudott meg rám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragudott meg rám ennyire?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm 5 hónappal ezelőtt kezdte el szervezni az esküvőjét (kb fél év múlva lesz). Megkért, hogy én legyek az egyik koszorúslány. Én akkor boldogan vállaltam ezt, most viszont úgy néz ki, hogy még az is előfordulhat, hogy az esküvőn sem tudok majd ott lenni. Úgy gondoltam, ha most szólok neki, hogy kérdéses a dolog, akkor még időben leszünk és nem lesz gond, de ő teljesen kiakadt, hogy túl későn szóltam, tönkre fogom tenni az esküvőt, pedig mindennek úgy kéne lennie, ahogy ő megálmodta, már a ruháért is fizetett... Elég csúnyán beszélt velem. Tényleg ilyen galibát okozhattam vagy csak túl aggódja a dolgot?
2011. szept. 16. 19:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Ő most mennyaszörny. Ha idejében szóltál, nem jogos, hogy ilyeneket mond, keressetek valakit a helyedre, ha tényleg nyomós okod van a hiányzásra.
2011. szept. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg ő megálmodta valahogy és szeretné, ha minden tökéletes lenne! Beszéljétek meg, és legyen a helyeden valaki más, ne hagyjátok, hogy erre rámenjen egy mély barátság! De azért próbáld megoldani, hogy ott legyél a legjobb barátnőd esküvőjén!!!
2011. szept. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
45%

Mi fontosabb mint a legjobb barátnőd esküvője??

Én mindent lemondtam hogy ott lehessek a legjobb barátom esküvőjén. Lehet mégsem vagytok olyan jó barátok.

2011. szept. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%

Én is pipa lennék, hogy nem elég, hogy már kifizettem a koszorúslányruhát, most (egyik) koszorúslány nélkül maradtam, de ráadásul a legjobb barátnőm el se jön az esküvőmre.


Szerintem normális, hogy felkapta a vizet, mindenki szeretné, ha tökéletes lenne a nagy nap. Adj neki egy kis időt, majd lenyugszik és megbeszélitek.

2011. szept. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
Miért nem biztos hogy ott tudsz lenni? Hova mész?
2011. szept. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Persze, ha lehet, ott leszek, de két nappal az esküvő előttre vagyok kiírva szülni, így kicsit bizonytalan a dolog. Ráadásul, így is csak a legnagyobb koszorúslány ruhába (XL) férek bele, és még ha késik is a kicsi, bedurrant mellel, pocakosan végképp lemondhatok a "megálmodott" ruháról.

2011. szept. 16. 20:40
 7/13 anonim ***** válasza:
80%
Rögtön lehurrogjátok, pedig jogos az ok. Bár előrelátható volt.
2011. szept. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Amikor megkért, hogy legyek koszorúslány, még nem volt baba, de tudta, hogy próbálkozunk és gondolta a fene, hogy a másfél év sikertelenség után pont így jön össze a kistesó.
2011. szept. 16. 20:55
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben meg kell, hogy értse. Mit csinálna, ha közben indulna be és az álom esküvője azért menne tönkre. Szerintem nem kicsit önző, és még rondán is beszélt veled, hát gáz.
2011. szept. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
88%
Bírom, hogy egyszer jönnek a lehurrogások, aztán a kérdező "felébred" hogy egy "apróságot" elfelejtett...:-S
2011. szept. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!