Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az gáz ha esküvőre megyek és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha esküvőre megyek és csak itthon begöndörítem a hajam, nem megyek fodrászhoz?

Figyelt kérdés

Koszorúslány leszek, de nem tudok fodrászhoz menni. (Volt már erről kérdésem). Arra gondoltam veszek hajcsavarókat, itthon feltekerem a hajam hajmosás után este, reggel kiszedem és ennyi. Max beletűzök féloldalra valami virágot vagy csattot, de lehet csak kibontva hagyom göndören/hullámosan. Gáz lesz?

Még soha sem csináltam ilyet, de amúgyis hullámos a hajam, ha nem szárítom be akkor is fürtösen szárad.


2011. szept. 9. 14:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Én nyáron voltam esküvőn és képzeld el mindenki majdnem hanyattesett tőlem,olyan jól néztem ki! És nem az egó beszél belőlem,de mindenki agyondícsért :) Bár én csak vendég voltam,nem koszorúslány.Nem volt időm fodrászhoz kozmetikushoz menni,mert másik városban volt az esküvő! De én csináltam magamnak szuper göndör hajat,tettem bele díszes csattokat és profi sminket csináltam :) A ruhám pedig már mellékes volt(az sajnos túl elegánsra sikeredett,de fene se tudta, hogy mások nem öltöznek annyira ki)


Vágj bele nyugodtan a göndörítésbe,de előtte azért csinálj egy próbafrizurát,hogy biztosan jól sikerüljön :)


A youtube tele van ilyen turorial videókkal,ahol megmutatják,mit hogy kell csinálni:) Mert 10féle göndörítési technika van.Ha van egy jó hajvasalód,vagy hajsütőd,akkor már nem lesz nehéz dolgod:) Hajcsavarókkal meg próbáld minél precízebben szétválasztva feltekerni a tincseid!Egy klassz csat és már kész is leszel:)

2011. szept. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
mármint úgy precízen,hogy pl ugyanolyan vastagságú tincseket tekerj fel,akkor lesz szép és egyenletes!Tök mindegy hol választod el,mert ha teszel bele egy csattot,vagy hajpántot azzal majd látni fogod, hogy áll jobban :)
2011. szept. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is nagyon csinos leszel. Egy loknis frizura szépen feltűzve csattal, nagyon nagyon szép tud lenni. De előtte szerintem is próbáld ki magadon egyszer, és akkor még tudsz kísérletezni is. Meg ha van a közelben barátnő, őt is megkérheted, hogy segítsen, ketten gyorsabb:)

Sok sikert!!

2011. szept. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
100%
Nekem most volt az esküvőm, és nekem is ilyen " házitákolt" hajam volt! Jól sikerült, és a fodrászon is spóroltam! :)
2011. szept. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én magamnak csináltam, és mindenki dicsérte, hogy mennyire jó volt a hajam:)) Én is göndörítettem. Alapból egyenes a hajam, szóval ez most különlegesség volt:)
2011. szept. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!