Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egyenes hajam van gyakran...

Egyenes hajam van gyakran begöndörítem hajsütővassal. Nem mindig van rá időm és nem is sikerül mindig olyan jól, ezért szeretném bedaueroltatni. Bármilyen fajta hullámokat meg tudnak csinálni vagy hogy működik ez?

Figyelt kérdés
Ilyesmi hajat szeretnék:www.judiciaryreport.com/images/mary-kate-olsen-8-4-08. jpg ilyenre lehet daueroltatni?
2009. nov. 25. 22:12
 1/5 A kérdező kommentje:

Ilyesmi hajat szeretnék:www.judiciaryreport.com/images/mary-kate-olsen-8-4

-08. jpg ilyenre lehet daueroltatni?

2009. nov. 25. 22:19
 2/5 A kérdező kommentje:

szóval: www.judiciaryreport.com/images/mary-kate-olsen-8-4

-08. jpg

2009. nov. 25. 22:25
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát a linkelésnem megy neked :D

anyám haja daueroltatva van, azt mondta, hogy több féle göndörséget és hullámosságot lehet választanai, ki milyet szeretne... Aztán kb minden 2-ik vagy 3-ik hónapban vissza kell menni, hogy a tövét, ami lenő, dauerolják, ez attól függ, milyen gyorsan nő a hajad. Én ennyit tudok :)

2009. nov. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem ha ilyen hajat szeretnél, nem kell hozzá dauer

elég ha este enyhén vizesen befonod, másnap reggel meg szétszeded, fixálod

nekem is ilyenre sikerül ha így fonom be, csak ennél kb 15 centivel rövidebb a hajam :)

2009. nov. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Annyi, hogy dauerral nem lehet olyan hullámokat csinálni, ami olyan, hogy a haj felső részén nagyobbak a hullámok, alul kisebbek. Csak egyforma méretűre lehet vele csinálni. De egyébként sokféle méretű hullámot lehet, de olyan nagyon óriási hullámokat már nem lehet, ami olyan, mintha az egész hajadban csak két hullám lenne.
2011. dec. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!