Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az gáz ha esküvőre megyek és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha esküvőre megyek és csak itthon begöndörítem a hajam, nem megyek fodrászhoz?

Figyelt kérdés

Koszorúslány leszek, de nem tudok fodrászhoz menni. (Volt már erről kérdésem). Arra gondoltam veszek hajcsavarókat, itthon feltekerem a hajam hajmosás után este, reggel kiszedem és ennyi. Max beletűzök féloldalra valami virágot vagy csattot, de lehet csak kibontva hagyom göndören/hullámosan. Gáz lesz?

Még soha sem csináltam ilyet, de amúgyis hullámos a hajam, ha nem szárítom be akkor is fürtösen szárad.


2011. szept. 9. 14:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Dehogy gáz!!!!!!!!! Csináld csak meg saját magad, nagyon szép leszel!!!
2011. szept. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Nem gáz, már sokszor láttam ilyet lagziban, meg mondjuk én multkor elmentem frissen mosott egyszerűen megszárított hajjal, és nem is voltam ezzel egyedül.
2011. szept. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
dehogy gáz.:D szép leszel
2011. szept. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz,egyáltalán nem az!

Szerintem így is szép leszel!:)

2011. szept. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

[link]


Ilyesmire gondoltam.

2011. szept. 9. 14:08
 6/15 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem a 3. kép illik legjobban esküvőre.

...és abszolút nem gáz ha te csinálod meg. Csak tényleg akarj csinos lenni, ne azért te csináld meg mert baromira nem érdekel téged az egész.

2011. szept. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%

Egyre vigyázz! Nekem is sokszor sütötték már be a hajam, de annyira egyenes szálú, h 1-2 órán belül szinte teljesen kirúgta - hiába fújtak rá 3 kg hajfixálót.


Ha neked is ilyesmi hajad van, akkor próbálj olyan frizut, ami megmarad, v la. nem gáz, ha simul belőle.

2011. szept. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Megnyugtattatok, akkor azt fogom csinálni. :)


1 kérdés:

Ahogy néztem 1-2 videót ezzel kapcsolatban, ott mindig a homlokuk vonalában kezdik a feltekerést, és úgy mennek hátrafelé, majd oldalra.

De ha nekem oldalt van a választékom, akkor is középen kell kezdeni?

2011. szept. 9. 14:12
 9/15 A kérdező kommentje:

Nem, nem azért csinálom én mert nem érdekel, hanem mert nem tudok hova menni fodrászhoz, és inkább ezt a megoldás választom.


A hajgöndörítés meg nálam szerintem tartós lesz, mert máskor vasaltattam mert az egyenes hajba voltam beleesve, és az est végére a simítások befürtösödtek, loknisra göndörödtek. De mondjuk úgy sem volt rossz. Szóval nekem alapból van benne hullámosság.

2011. szept. 9. 14:16
 10/15 anonim ***** válasza:
72%

Dehogyis gáz, nagyon szép leszel biztosan!

Ha egy városban lakunk akkor szívesen segítek feltekerni a hajad. :):):)

2011. szept. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!