Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Férjhez menni készülök, immár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjhez menni készülök, immár harmadszor. Szerintetek milyen ruhát kéne viselnem?

Figyelt kérdés
54 éves vagyok, ráadásul mondhatni hogy kissé gömbölyű, 160 cm és 90 kg. Nem lesz nagy esküvő mégsem szeretnék egyszerü utcai ruhában férjhez menni. A kosztüm nem igazán az én stilusom, hétköznap szinte mindig farmerban, pólóban járok, szoknyám szinte egyáltalán nincs. Szerintetek milyen ruhát vegyek fel ami nem túl hétköznapi, de nem is nagyon csicsás. Ha tudtok linkelni, azt is megköszönöm.
2011. aug. 21. 21:25
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
73%
Mert aszerint lehet pontozni hogy hasznos volt-e a válasz, azaz nyújtott-e segítséget a kérdező problémájára. Innen kitalálhatod miért lettél lepontozva.
2011. aug. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

(fili)

Na itt aztán válogathatsz. Nem olcsó de örök darab. Sajna már ő is árul kínai cuccot is de általában itt legtöbb ruha itthon készül a saját varrodájában.

[link]

2011. aug. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
27%

22:02


Az én válaszom hasznos volt, tényleg nem kéne felvennie mert azt csak az első házasságnál szokás.

De neki ez már a HARMADIK házassága ráadásul egy kicsit idős is már.

2011. aug. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem is a legjobb választás egy térdig érő mell alatt húzott, vagy öves elegáns koktélruha szerű ruha lenne. Nagyon sok boldogságot! :)
2011. aug. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
21:46 Nem hallottam még ezt amit írtál,de nagyon jó,nagyon tetszik!!!
2011. aug. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet a többiekkel. A mell alatt vágott ruhák gusztustalanul rondák és kövérítenek, mert kiszélesítik a csípőt és elrejtik a derekat, ami ilyen telt alaknál még bőven látszódhat.
2011. aug. 22. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ és a gratulációkat. A nadrágos megoldás nagyon tetszik, de még azért válogatok.

Eszembe sem jutott fehéret felvenni, már másodszor sem ez volt rajtam. És nem tartom magam öregecskének, csak nem vagyok már 20 éves. Én sem terveztem előre a háromszori férjhez menést, igy alakult, és most sokkal boldogabb vagyok, mint az első esküvőm előtt. Végre megtaláltam azt az embert, aki igazán szeret, és akit én is nagyon szeretek.

Egyébként nekem nagyon tetszenek a bordó ruhák, csak nem tudom, hogy esküvőre ez illik-e. Szerintem inkább egy világosabb szin mellett fogok dönteni.

2011. aug. 22. 13:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!