Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Férjhez menni készülök, immár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjhez menni készülök, immár harmadszor. Szerintetek milyen ruhát kéne viselnem?

Figyelt kérdés
54 éves vagyok, ráadásul mondhatni hogy kissé gömbölyű, 160 cm és 90 kg. Nem lesz nagy esküvő mégsem szeretnék egyszerü utcai ruhában férjhez menni. A kosztüm nem igazán az én stilusom, hétköznap szinte mindig farmerban, pólóban járok, szoknyám szinte egyáltalán nincs. Szerintetek milyen ruhát vegyek fel ami nem túl hétköznapi, de nem is nagyon csicsás. Ha tudtok linkelni, azt is megköszönöm.
2011. aug. 21. 21:25
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
25%
2011. aug. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Egy olyasmit el tudnék képzelni, mint itt a linkben az első, vagy az utolsó, annyi változtatással hogy kevéssé kivágott (az utolsó eléggé az a képen) bézs vagy törtfehér színben, esetleg kicsi ujjakkal. Bolerót vehetsz hozzá.


[link]


Ez bézsben, vastagabb pántokkal vagy háromnegyedes ujjal:


[link]


És végül egy ilyen, szintén valami bézs vagy akár halvány mályva árnyalatban:


[link]


Sok boldogságot!

2011. aug. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
24%

A válasz írója 73%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:41


Én vagyok a mosómedve.

2011. aug. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
21:39 a második valóban nagyon jól néz ki,és menne a kérdező alkatához is,és utána is fel tudja venni.
2011. aug. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
25%

,,Én vagyok a mosómedve."



(>.<)!!!

:-DDD

2011. aug. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
25%
ja és "csak" 50ezer ft viszont máshova is fel lehet venni
2011. aug. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
65%
"Az első házasság a szerelem diadala a józan ész felett, a második a remény diadala a tapasztalat felett, a harmadik pedig a hülyeség diadala mindenek felett."
2011. aug. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy hétköznap farmerban, pólóban jársz, de egy esküvő mégsem egy hétköznapi esemény!...


Arról nem is beszélve, hogy muszáj legyen egy elegánsabb darabod, ha esetleg színházba mentek!...


Lehet, most nem tudod magadon elképzelni, de ha felpróbálod, majd meglátod, hogy jól áll majd a KOSZTÜM!


Egy blézer, szoknya vagy kiskosztüm nagyon elegáns tud lenni és később is jól kihasználható...


Esetleg lehet egy hosszú fekete alkalmi nadrág egy elegáns tunikával (de ez nem annyira lenne elegáns, mint egy kiskosztüm)...

2011. aug. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
60%

Miért lettem lepontozva??

Csak azt tanácsoltam, hogy fehéret nem kéne felvennie.

2011. aug. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
80%

Anyám az első esküvőjén manyaszzonyi ruhában volt, a másodikon fehér kosztümben, a harmadikon fekete kosztümben, és eddig ez a nyerő :D


Én azt mondom, h valami mell alatt vágottat válaszz sok ilyet linkeltek, mert azok nagyon jól mutatnak molett nőkön, akiknek, nos van cicijük is hozzá, nagyon szexi bír lenni :D

2011. aug. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!