Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen szoknyát vagy nadrágot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szoknyát vagy nadrágot javasolnál ehhez a felsőhöz esküvőre? Én lennék a mennyasszony csak szolíd esküvőt akarunk.

Figyelt kérdés
[link]
2011. júl. 15. 16:25
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
74%
szerintem sem kell nagy menyasszonyi ruha polgárira. Szép a felső, az előző válaszoló jókat írt. Én se vennék fehéret hozzá hajrá :)
2011. júl. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
62%

Bocsánat az offért, de én farmerben akartam lenni az esküvőnkön, csak nagy volt a nyomás, ezért lesz egyáltalán alkalmi.

Nem bírom ezt, miért kell kioktatni azt, aki nem ragaszkodik a hagyományokhoz? Igen, csak egyszer megyünk férjhez, ÉS? Miért kéne azon az egy napon is másmilyennek lennünk, mint egyébként? Miért kéne szerepet játszani? Nem a ruhától leszünk boldogok, jobb esetben.

Mindenki abban álljon oda, amiben szeretne.

Miért olyan nehéz elfogadni, hogy nem vagyunk egyformák?

Hogy mi illene hozzá, azt ezek alapján te tudod eldönteni, szerintem leginkább fekete egyenes szabású farmer, de az már túl laza lehet. Esetleg egy csinos magassarkúval?

Ha elegánsabbat szeretnél, akkor mindenképp szoknya, esetleg krémszínű?

2011. júl. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

én is minden pucc nélkül akartam a ruhát, de végül rábeszéltek a rendes nagyra, fátyolosra habosra mindenre és nagyon nagyon megjött a kedvem hozzá, pedig előtte tiltakoztam. szerintem azért megpróbálhatsz valami "jobbat" bár nekem tetszik a felső, mégis inkább egy csicsás kánikula pólónak tűnik, mint "menyasszonyi ruhának".

ez inkább a kettő keverése, mert ha egyszerűt akarsz, akkor egy világos nadrág vagy szoknyás kosztüm elegánsabb, de a virágokból gondolva azért cirádáznád te csak nem akarod hogy elszaladjon veled a ló.

szerintem gondold meg nehogy megbánd.

vannak olcsó, de jobb ruhák is, nézz utána.

ha ez marad én világos, krémszínű egyenes vonalú nadrággal venném fel, és hegyes orrú fehér vagy vajszínű csicsás szandál-cipővel.

2011. júl. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!