Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen szoknyát vagy nadrágot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szoknyát vagy nadrágot javasolnál ehhez a felsőhöz esküvőre? Én lennék a mennyasszony csak szolíd esküvőt akarunk.

Figyelt kérdés
[link]
2011. júl. 15. 16:25
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
nem szép ez a felső esküvőre .. :)..de am fehér nadrág .. :)
2011. júl. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
48%

Előtte szóló, japán lányos :o) Ha ebben menne esküvőre az nem szolíd lenne, hanem ribis; na ez nem való esküvőre!


Szerintem igenis jó lesz ez a felső! Gondolom csak polgári lesz.

Mellesleg fehér alsót ne vegyél hozzá, mert ne és kész.

2011. júl. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Polgári esküvő lesz csak szűk családi körben szülők, tesók, gyerekek. Az igazság az hogy térd feletti szoknya nem jöhet szóba. A felső egyébként szerintem egy elegáns szoknyával vagy nadrággal igenis ünnepi hangulatot kölcsönöz neki.
2011. júl. 15. 16:46
 14/23 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem is jó ez a felső, bár az nem tetszik, hogy gyűrött, pedig nem vagyok vasaló mániás. :)

Én egy ceruzaszoknyát vennék fel hozzá, de csak azért, mert nekem az áll jól. De tuti nem fehéret. :) Már csak azért sem. :D :D :D

Igaz rajtunk fehér volt (rajtam és a páromon is) a 4 fős esküvőnkön... :D :D :D

2011. júl. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Egy fehér ceruza szoknya illik hozzá szerintem

De!

Én nem venném fel, pláne úgy, hogy én vagyok a menyasszony...az ember jóesetben egyszer megy férjhez az életben, normális keretek között ugyan de adjuk meg módját én azt mondom. Az, hogy szűk családi körben lesz, nem azt jelenti, hogy egy jellegtelen bárhová felvehető ruhába kell bújnod...

De ha nagyon nem akarsz menyasszonyi ruhát, akkor is felvehetnél egy hosszú fehér nyári ruhát, valami ilyesmit:

[link]


Egyszerű szabás semmi extra.

De persze a te esküvőd...

2011. júl. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
74%

Én nem venném fel azt a felsőt! Unokanővéremnek rendes menyasszonyi ruhája volt- Ők is polgári esküvőt tartottak, családi körben.

Ha nem szeretnél rendes menyasszonyi ruhát, akkor is valami hasonlót illene

pl:

[link]


[link]


[link]

2011. júl. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
59%

Az, hogy lepontoztatok, csak a ti ízléseteket minősíti. Aki olyan ribancos ruhát venne fel az esküvőjére, ami amúgy koktélpartyra nagyszerű, annak hajrá, bár igaz, láttam már durvábbat is.


Azt pedig hadd döntse el ő, hogy miben akar menni! Nem a ti esküvőtök, ő csak a hozzá illő darabhoz kért segítséget.

2011. júl. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Ferenczi Adrienntől kaptam eddig a leghasznosabb válaszokat.... köszönöm is neki. A többiek meg leértékelték a választásomat... pedig valóban csak azt kérdeztem hogy milyen szoknya/nadrág illene hozzá.
2011. júl. 15. 17:24
 19/23 anonim ***** válasza:
89%

A Kérdező nem azt kérdezte, hogy mit vegyen fel az esküvőjére, hanem azt, hogy milyen szoknyát/nadrágot vegyen fel a már kiválasztott felsőhöz!


Mindenképpen szűkebb fazonú nadrágot, szoknyát válassz hozzá! Nem tudom milyen magas vagy és hány cm, nyilván ez is fontos. Az alakodnak megfelelően lehet választani szűkebb, vagy picit bővebb fazonú nadrágot,szoknyát, de semmiképp se legyen bő, mert loncsos hatást fogsz kelteni!!


Szóval:

[link]


[link] (egy barna, halvány rózsaszín vagy bézs övvel a zöld helyett)


Ezen a képen mindhárom nadrág jó lenne, kivéve a farmer:


[link]


Fontos: mindenképpen klasszikus körömcipőt/szandált vegyél, a hegyesebb orrú fajtából, ne legyen teljesen nyitott és ne legyen kint a lábujjad, mert az nem illik.


Valami ilyesmi:

[link]


Sok boldogságot Nektek!

2011. júl. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak nagyon szépen köszönöm a részletes tanácsokat. :) És köszönöm a jókívánságot is. :)
2011. júl. 15. 18:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!