Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hol csinálnak pénzeszsákot?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol csinálnak pénzeszsákot? Olyat szeretnék amibe hímeznek neveket is.

Figyelt kérdés

Gondoltam egy barátoméknak ilyenben adnék 20000ft-ot 50-vagy 100ft-osokban.

Lagzira


2011. máj. 23. 09:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
2011. máj. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
50%

Egyszerűbb, ha magad varrsz egy pici zsákot és vagy hímeztetsz valakivel vagy ruhafestékkel írod rá a neveket.

Egyébként lehet én hozzád vágnám, ha 50-esekkel teli zsákot kapnék. Mindennek van egy határa.

Varrj egy pici zsákot, tegyél bele 500-ast, ezrest és egy pár 200-ast. Ez így még jó pofa és értelme is van.

Ha a saját ötleted akarod megvalósítani ne számíts osztatlan sikerre. Nekem egy ismerősöm dolgozik egy kocsmába, boltba, postán nincs ismerős, de ő sem örül neki ha évente 1-2 alkalommal beviszek neki 5 ezer forintot apróba. És én is szégyellem magam miatta.

2011. máj. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik varrónő csinál Neked. :) Nekem tetszik az ötlet, de akkor vegyesen legyen benne a pénz, az sokkal izgibb. Legyenek benne 500-asok, legalább egy pár, meg sok 200-as, 100-as, és valamennyi 50-es.
2011. máj. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
100%
Szerintem aki hozzád vágná baromira örülne, ha kapna egyáltalán 20.000et. Nem kötelező lagzira pénzt adni és ha már ad hagy döntse már el, hogy hogyan adja! Tök jó az ötlet!!!!
2011. máj. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Mi az már, hogy "hozzád vágnám" meg "jól pofán vágnálak"??


Örüljön neki, hogy egyáltalán kapott pénzt, pláne ennyit! Aki így áll a dolgokhoz, az meg sem érdemli egyáltalán!


Akkor is jó ötlet kérdező, csináld csak meg. Egy ilyen zsákot varrónővel is tudnál varratni. Ő még a neveket is beletudná varrni vagy hímezni neked. Sok sikert! :))

2011. máj. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

írj nekem a ide: lilike1123@hotmail.com

én megcsinálom Neked!

2011. máj. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Varrónő! Ő biztos tudja, milyen anyag kell hozzá és elis tudja készíteni. Egyébként szerintem is jópofa! Láttam ilet lagzin, hogy nem tudom mennyi pénz apróba volt, amit menyasszonytáncnál kiorítottak és a vőlegénynek felkellett söpörni.
2011. máj. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Egyik esküvőn, amin voltunk 50 kg 5 ft-ost kaptak ajándékba, nagy röhögés volt:D

Másik: én olyan helyen dolgoztam, ahol volt nyerőgép, rendszeresen kaptuk a fizunkat apróba, beraktam a borítékba az aprót ráírtam mennyi, mindig elfogadták a postán és a boltba is, max csúnyán néztek.

A kérdésre a válasz:

Nézz szét vaterán, vagy varrasd meg!

2011. máj. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!