Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hol csinálnak pénzeszsákot?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol csinálnak pénzeszsákot? Olyat szeretnék amibe hímeznek neveket is.

Figyelt kérdés

Gondoltam egy barátoméknak ilyenben adnék 20000ft-ot 50-vagy 100ft-osokban.

Lagzira


2011. máj. 23. 09:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
Nem igazán kedveled a barátodat ugye? :DD
2011. máj. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Minek váltanád fel olyan apróba, jól van az úgy egyben is.
2011. máj. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Szerintem jópofa ajándék.

Nem?

Erre emlékezni fog sokáig.

Inkább mint borítékban 1db 20 ezres.

Szerintem.

2011. máj. 23. 09:46
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
A templomnak a posta szokott olyanokat kölcsön adni, hogy abban adják le beváltani a bedobált aprópénzt. Szóval szerintem érdeklődj a postán, eladók-e ezek a zsákok, vagy hol lehet venni.
2011. máj. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jópofa ötlet! :) Frappáns megoldás, így nem csak a pénznek örülnek majd. Szerintem postán érdeklődhetnél, esetleg nincs olyan ismerősöd aki ott dolgozik?
2011. máj. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%
Én nem tartom olyan jópofának. Ennyi pénzt elég nehéz lesz felhasználni. Ha nagyobb címletre akarják váltani,akkor még fizethetnek is érte a postán.
2011. máj. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy a posta zsákján van minta(vagy felirat?) is azt hiszem de megnézem.

Pl ilyen nem jó.

[link]

2011. máj. 23. 09:56
 8/18 anonim ***** válasza:
76%

Lehet, hogy jópofa, de ahogy szokták mondani és jól pofán vágnálak :) Nem tudom hogy megy ilyen mennyiségű aprópénz beváltása, de lehet, hogy rollnizniuk kell előtte több napig, mert csak úgy veszik be a bankok, illetve sok helyen rá is kell fizetni, ha nagy mennyiségű aprópénzt váltassz be. Ha van a munkahelyükön kávéautomata, akkor pedig lehet, hogy értékelni is fogják :D


Merész ajándék na. :) Ugyanúgy pénzeszsák, de 500-asokkal és mellé iratmegessemisítőből pár marék csík tömőanyagnak? Ha az apró mellett maradsz, akkor is 100-as, 200-asba gondolkodj maximum, az 50-esnek már tényleg elég kib@szás szaga van.

2011. máj. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
A konkrét kérdésre pedig a válasz: Egy szimpla vászonzsákot gondolom majdnem bárki meg tud varrni aki kicsit is ért hozzá és most már vannak speckó gépi hímzést vállaló helyek, vagy mint a pólónyomásnál rányomtathatnál az egyik oldalára egy nagy dollárjelet, a másikra pedig a neveket. Esetleg fehér-törtfehér tornazsák, tisztasági csomag.
2011. máj. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

3-4ezer forintonként szerintem bárhol beváltják.

És addig is rám gondolnak.

:-)

Szerintem mindenkinek van ismerőse vagy boltban vagy postán benzinkúton stb nem?

2011. máj. 23. 10:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!