Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mért félek az esküvőtől?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért félek az esküvőtől?

Figyelt kérdés

mért érzem magamat kifogott halnak? mért a nő választ? tudom, ez így hülyén hangzik ...

28/F


2011. máj. 21. 17:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Azért félsz, mert nem vagy rá felkészülve még. Egyébként mi az, hogy a nő választ?! A férfi is választhat! :)

20/L

2011. máj. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy kész az esküvőre, és nem is vagy szerelmes. Ha most esküvő előtt állsz, én nagyon átgondolnám a helyedben.. De ha nincs veszély, akkor majd találkozol egy lánnyal, akit tényleg szeretni fogsz, összehangolódtok, közös terveket szövögettek, eltelik még pár év, és akkor már nem fogod magad partra vetett halnak érezni. Szerintem jelenleg kényszer lenne egy házasság neked, hiszen még nem vagy kész rá, hogy végett vess független éveidnek..

Még hogy a nő választ?! Bár úgy lenne.. sajnos a férfinak is van beleszólása a dologba:)

2011. máj. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Miért nem te kérted meg a lány kezét? Miért mondasz igent, ha bizonytalan vagy. A férfinek ugyanúgy akarnia kell a házasságot mint a nőnek, különben baj lesz.


Azért érzed magad kifogott halnak, mert a férfiakat úgy teremteték, hogy minél több nőt termékenyítsenek meg, a házasság meg arról szól, hogy ez az egy csaj örökre.

2011. máj. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

félek a problémáktól, sokszor láttam bele a környezetemben a szar dolgokba, nehéz időkbe, sok ilyen példa van előttem,

milyen egyszerű lenne csak élni a világban és továbbálni, mikor jönnek a problémák és nem kerülni összetűzésbe, ha megoldani akarnád ... félek, hogy a fejemhez vágják majd később, hogy kemény szívvel ugyan, de mindig kiálltam mellette és boldogítottam? vannak szerepek, amikor nem kerülhetsz ki pozitívan belőlük, ha értitek mire gondolok ...


később gyerek stb aztán ha nem kényezteted el, hanem embert faragsz belőle, akkor ellenség leszel stb ... ehhez hasonlóan is sok kérdés van itt, belegondolni is rossz

2011. máj. 21. 17:56
 5/11 anonim ***** válasza:
Ezt hogyan kell érteni, hogy félsz az esküvõtõl? Hiszen a korban màr benne vagy, gondolom nem a làny kérte meg a kezedet. Csak nem gazdag vagy és azt hiszed, hogy a pénzed kell? Igen ilyesmi is elõfordul. Vagy csak egyszerûen attól félsz, hogy elveszited a szabadsàgodat és felelõsségteljessé kell vàlnod.
2011. máj. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mit érzel még a félelmen kívül? Biztos hogy az esküvőtől félsz? Nem pedig maga a ceremónia meg a szereplés okoz benned "vizsga drukk"-ot?
2011. máj. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nézd porblémàk mindig adódnak, akàr nõs vagy akàr nem. Pontosan azért vannak, hogy megoldjuk õket.
2011. máj. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nem nem, hanem, hogy később miket fognak a szememre hányni kritikának, ha már most megengednek maguknak dolgokat (a lány családja inkább), ezek kitörölhetetlen nyomot hagynak bennem, néha úgy érzem ... hogy egyszerűen véget vetnék a kapcsolatnak, mert már kaptam elég negatív kommentet és ezeken néha nehéz túllépnem, de eddig a szerelem győzött, ez a szituáció
2011. máj. 21. 18:02
 9/11 anonim ***** válasza:

Annyit tehetsz, hogy ritkàbban talàlkozol a làny csalàdjàval, mivel szeretitek egymàst,

vagy pedig, ha most ennyire lelkisérüléseket okoztak neked, akkor valóban el kell godolkoznod, hogy mégis lefùjod.


A làny mit szól ehhez a szituhoz? Meg kell beszélned vele?

2011. máj. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát párom nagybátyja belesett abba a hibába, h az esküvő előtt is folyamat kioktatta őt a csaj családja, a pasinak 1 szava sem lehetett, nem érezte jól magát mégis elvette... persze utána sem változott semmi, mindenért le lett ugatva, nem lehetett véleménye,ha a feleségnek pénz kellett futott a gazdag apukájához...után jött a gyerek, csak az volt a téma, és el is váltak 2 év múlva...
2011. máj. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!