Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Csak én félek az esküvőtől?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én félek az esküvőtől?

Figyelt kérdés

Olyan jó lenne egy sima kéttanús esküvő, de a párom nagy templomi esküvőt szeretne.

Ezen kívül beleegyezne mindenbe amit szeretnék, de már látom, hogy mégse lesz az igazi.


Nem szeretnék ilyen átlagos, mulatós zenés bulit.

Egyrészt mert rühellem a mulatóst, másrészt szeretném kihagyni az ezzel járó kötelezettségeket (mint pl. menyasszonytánc, meg a sok hülye játék). Így meg valószínű egész nap nézhetem, ahogy anyós pofákat vág.

Nem szeretném, hogy pénzt adjanak. Esküvőt szeretnék, nem jól fizető alkalmi munkát :)

Személyes okok miatt a családom nem lenne jelen, és a barátaim is vagy külföldön élnek, vagy aki el tud jönni, valószínűleg elfoglalt lesz (pl. fényképezés, hangtechnika felügyelése).

Nem szeretnék sok pénzt költeni, de párom el szeretné minden ismerősét hívni (cirka 100 ember)...

Nem szeretnék tömeget, és páromat ismerve a haverjaival törődne egész nap, és a "kötelezőkön" kívül elfelejtené, hogy én is jelen vagyok... én meg nézhetnék a sok idegen ember között.


Jó sok a nem szeretnék :)

Így átgondolva mindig el is megy a kedvem az egésztől. Más is volt már így?


2011. márc. 31. 12:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha már így indítotok, abból nem sok jó sülhet ki. Kettőtök esküvőjéről van szó, egyezkedjetek, ne csak az legyen amit ő szeretne...
2011. márc. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Hát ha a vőlegényem pont az esküvőm napján felejtené el, hogy ott vagyok én is, akkor hozzá se mennék.
2011. márc. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ma már semmi sem kötelező!

Nem kell feltétlen mulatós zene, dinóm-dánom...azt csináltok, amit akartok, annyiféle lehetőség van.

Nálatok nem is ezzel van baj, hanem azzal, hogy úgy tűnik nem nagyon értetek egyet a dologban, az pedig sokkal nagyobb gond...

Meg kell beszélnetek a dolgot. Akkor lesz jó, ha közösen meg tudtok egyezni.

2011. márc. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Egy ilyen esküvő gondolatától nekem is elmenne a kedvem az egésztől. Egyrészt, nekem sem jönnek be ezek a hagyományos dolgok, meg a nagy felhajtás, ráadásul akkor te szinte egy csomó idegen ember között leszel.

De azt ne felejtsd el, hogy az esküvő KETTŐTÖKRŐL szól, mindkettőtök igényeit figyelembe kell venni, ne csak az legyen, amit a párod akar. Őt is meg lehet érteni, hogy szeretné, ha minden szerette ott lehetne a nagy napon, de neked is van beleszólásod a dologba természetesen. Nem hiszem, hogy az a cirka 100 ember mind olyan nagyon fontos lenne neki.

2011. márc. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Nálunk a férjem nem akart "fölhajtást",csak hogy menjünk be a polg.mesteribe,mondjuk ki az igent,menjünk haza,rendeljünk egy pizzát,és kész.Én meg nagy lagziról álmodtam,főúton felvonulós,vőfényes, mulatós,reggelig tartós,hazakísérős lagziról.De mivel a párom erről hallani sem akart,viszont tiszteletben tartottuk egymás álmát,így megegyeztünk az arany középútban.Volt egy 40 személyes,éttermi kis lagzink,ami nagyon jól sikerült,nem gondoltam volna,hogy így lesz!Így mindkettőnk vágya teljesült,Én is Ő is nagyon jól éreztük magunkat,és így volt jó,ahogy volt.
2011. márc. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

most akkor te a menyasszony, vagy a vőlegény vagy? mert ahogy olvastam, arra gondoltam, vőlegény, de nem egyértelmű.


ez a TI napotok, egyezzetek meg...ha már ebben sem tudtok, annak sehogy sem lesz jó vége


amit tanácsolni tudok: vidd el valami szép helyre (tengerpart, hegyek), amit szerettek, és szépen lepd meg egy esküvővel. aztán, ha hazajöttök, lehet csinálni egy polgárit a tényleg szűk családi körrel, meg egy ebéddel, ha a rokonság nagyon rossz néven veszi, hogy kimaradtak:)


de meglepetés legyen!:)

2011. márc. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

mi az, hogy nem is törődne veled és elfelejtené, hogy ott vagy?

ne hari, de ha igy érzed, vagy ha ő igy viselkedik, akkor ne h ázasodjatok össze... mert abból már most borítékolom, hogy válás lesz!

2011. márc. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

A menyasszony vagyok, ez valahogy kimaradt.

Az elfelejtés inkább annyit tesz, hogy neki alap, hogy én magamtól is tudok beszélgetni a haverjaival - magyarul nem von be soha a beszélgetésbe - én nem szeretem a haverjait, és semmilyen téren nem egyezünk sem ízlésben, sem műveltségben. Egyszerűen csak ülök mellette mindig, és hallgatom a sok marhaságot :)

2011. márc. 31. 14:13
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, hgoy ismét ezt írom, de tapasztalat. Az esküvőn kétfelé kell figyelni: 1) a párod 2) a vendégek. A fotós (nem tudom lesz-e valaki, aki fotózik, akár csak családtag is) milyen fotókat fog tudni készíteni, ha 1) a párod nem veled lesz elfoglalva 2) te idegenkedsz a haverjaitól és csak némán ülsz? nekünk azok a fotók lettek a legjobbak az egész esküvőn, aminél lencsevégre kaptak minket, aminél nem vettük észre, hogy fotóznak: akkor döbbentünk rá utólag nézve, hogy VÉGIG össze volt fonódva a kezünk, mindig hozzáértünk valahogy a másikhoz, mindig nevettünk egymásra, hihetetlen, hogy milyen szeretet-szerelem-boldogság-cinkosság volt a szemünkben végig az esküvő alatt. az egy dolog, hogy a kötelező köröknél együtt vagytok, nem az számít. Arról úgyis mindenki tudja, hogy meg van rendezve! Persze, együtt álltok az oltárnál, az anyakönyvvezetőnél, a jókívánságoknál, mittom. Senki nem ezeket fogja nézni... hanem azt, hogy amikor nem is veszitek észre, akkor hogyan bántok egymással. Mert ez árulkodik arról, hogy mit éreztek valójában egymás iránt. enélkül nemigen lehet bensőséges és természetes, szerintem, egy esküvő. Fura a párod :/
2011. márc. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 ekeke ***** válasza:
Ne vedd el! Miről beszélgettek???? Hogy örültök "csak úgy" egymásnak? Szerencsétlen választás.
2011. ápr. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!