Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hazassag mindenaron?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tade kérdése:

Hazassag mindenaron?

Figyelt kérdés

Kulfoldon elek a parommal. 5 eve egyutt vagyunk, de 2 eve idekoltoztem hozza. Minden jol ment egeszen mostanaig. A munkahelyemen kijelentettek hogy elkuldenek 30 embert,es nagy esely van arra, hogy en is ezek koze tartozom. 2 esetben viszont nem kuldhetnek el.

1. Ha teherbe esnek

2. Ha ferjhez mennek, az eskuvotol szamitott 1 evig a ceg nem kuldhet el.

A parom ma este hozta fel ezt, hogy akkor hazasodjunk ossze. Persze gyors polgari eskuvo, szulok, baratok nelkul. Mert igy megtarthatom az allasomat es ugye egy alairastol nem fog valtozni a kapcsolatunk es elhuzott az interneten olyan oldalakat keresni, hogy mi a teendo akkor, ha o egy kulfoldivel szeretne hazasodni.

En meg ott altam total ledermedve. Ne ertsetek felre szeretem a parom, de azert jol esett volna, ha megkerdezi mit szolok hozza, vagy esetleg normalisan megkeri a kezemet. Kicsit csalodott vagyok, mert tudom, ha most nem lenne ez a valsaghelyzet, es nem lenne veszelybe az allasom, eszebe se jutna megkerni a kezem. Ehelyett elkezdett idegeskedni, hogy semmi sincs a neten milyen papirok kellenek nekem, hogy jobban tennem, ha en is nekiallnek keresni, mert kifutunk az idobol, stb... en talaltam is, de o azt mondta ez nem jo. (ezt eljatszotta tobbszor is). Probaltam elmagyarazni, hogy mit irnak az orszagom beli hivatalos oldalak, de o egyre idegesebb lett, hogy abbol semmi sem igaz, nem jo amit en mondok, mas papirok kellenek ide. Mondtam neki, hogy akkor holnap elmegyunk az itteni varoshazara es megkerdezzuk mi a teendo. De o mondta a magaet. Erre nagyon felhuztam magam, es azt vagtam a fejehez, hogy az lenne a legjobb, ha hagynank az egeszet a francba. Erre o fogta magat becsapta elottem a haloszoba ajtajat es elment aludni. Nagyon leforrazva erzem magam... nem tudom mit tegyek. Ti mit tennetek ilyen szituacioban?


2009. márc. 13. 23:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
59%
Én csak emiatt nem házasodnék. Ennél vakmerőbb vagyok (nő létemre) állás ügyben, és eddig bejött. Értem, hogy őt is idegesíti a szituáció, de emiatt ne vitázzatok. Hagyd rá, és ne a neten nézelődjetek erről, mert a neten sokan sokfélét írhatnak. Ha nektek ez tényleg fontos, akkor inkább a helyi nagykövetségre menjetek el, és ott megmondanak mindent, mert a legjobban ott tudják, hogy mi kell nektek. De ne csak azért házasodjatok, mert neked elvész a melód, elvész, lesz más, ne a melón múljon egy kapcsolat, másrészt ha egy ilyen szitu tönkre tud tenni egy kapcsolatot, az még rosszabb is lehet az évek során, egy ilyen nem lenne szabad, hogy bajt kavarjon egy jó kapcsolatba (az igaziakat csak erőszak tudja elfordítani egymástól). Remélem, aludtatok rá egyet, és beszéljétek át nyugodtan, és irány a nagykövetség, ha még mindig akarjátok.
2009. márc. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
86%

Vannak férfiak, akik nem tudják olyan jól kifejezni magukat, beléjüknevelték, h a férfiak "kemények", csak semmi romantika. Nem lehet, hogy már korábban is felmerült benne, csak nem tudta, hogy mondja meg, és most ez egy jó ürügy? Javaslom, ez irányban próbálj meg óvatosan "puhatolózni"!

Amúgy úgy tűnik, összetett a probléma. Azt nem tudom, hogy ahogy a hozzászólók írták, a férfiak valóban megoldáskeresőek-e a nőkhöz képest, mert nálunk pont fordítva van. Eddig ha nem foglalkoztam a dolgokkal, "álltak"... Nekem úgy tűnik, itt nem arról van szó, hogy ő megoldást keresett, Te kifogást emelsz, hanem ő keresett egy megoldást, és nem törődve azzal, hogy egyetértessz-e, rád akarja erőltetni. Ilyen az alaptermészete. Ha összeházasodtok, és ilyen marad, akkor ez többször feljöhet más dolgokban is. (Ígéretben ne higyj, csak ha rákényszerül, magától rájön, akkor változhat.)Nálunk is ez van. Évekig volt nagy türelmem, így mindig megegyezésre jutottunk, mindig próbáltam megbeszélni. Most kisbaba, sír, vele is foglalkozni...stb, sokszor kijött belőlem, hogy hagyja már a rám erőltetését (amit egyébként szeretetből tesz, jót akar, csak nem tudja, hogy nekem nem ez a jó), vagy bocs nem értek egyet. Erre újra meg akar győzni, újrakezdi, újabb érvek... stb.

2009. márc. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Nagyon koszonom a valaszokat. Azota atbeszeltuk a dolgokat,hogy en mit gondolok es mit szeretnek, es o is elmondta, hogy mit szeretne (hogy nem gondolta komolyan, hogy nem lesznek baratok, rokonok)es egyben bocsanatot kert a tegnapiert.Ma kiderult, hogy ebben az evben meg nem kuldenek el senkit a munkahelyemrol,de mondta, hogy o ugyanugy felesegul szeretne venni. Mivel a kapcsolatunk mukodik es szeretjuk egymast, igy igent mondtam. Raadasul, most hogy kiderult, van idonk eskuvot szervezni, jonnek a baratok, rokonok, es utanna a naszut. Szoval boldog vagyok, mert vegul is "happy end" lett.
2009. márc. 14. 12:31
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Orulok neki, hogy happy end lett a vege. 2 ev egyutteles nagyon sokat jelent, mert tenyleg lakva ismeri meg az ember a masikat.

Sok-sok boldogsagot nektek!!!:)))

2009. márc. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
68%
És lepontozni miért kell értelmes válaszokat?
2009. márc. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek :D Igen 2 ev alatt elegge kiismertuk egymast, bar mindig tudunk ujat nyujtani egymasnak. Amugy nem tudom ki az aki lepontozza a valaszokat..(en senkinek sem pontoztam le :(
2009. márc. 14. 15:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!