Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvői vacsora helyszínt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvői vacsora helyszínt hogy kell elkezdeni keresni, ha nem étteremben akarom megtartani?

Figyelt kérdés

Minden érdekel (ár kb 50-70 főre, hogy ilyenkor csak terembérletet kell fizetni, vagy külön kell fizetni azért, hogy a kajákat kitegyék? Egyáltalán be van rendezve asztalokkal, poharakkal, vagy bérelni kell? )

Én csak iskoláról meg helyi művelődési házról hallottam, de valami különlegesebbet szeretnék... Az ételeket ilyen nagy mennyiségben hol lehet rendelni? Lehet jóval olcsóbban jönne ki, ha bizonyos ételeket megcsinálnék előre majd a fagyasztóból elővenném.... pl a húst, mert az a legdrágább


2009. márc. 3. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi nagyon sokat vesződtünk ezzel. Ennyi emberre az a gond, hogy nem tudsz előre főzni, meg ugye egyszerre kell majd feltálalni 70 adag MELEG ételt. Egyszerűbb ha kifizetsz egy éttermet. Attól függ mennyibe kerül, hogy az ország melyik részén vagy. Alkudni mindenhol lehet! Mi Pest környékén rendeztük 7000 Ft ra jöttünk ki fejenként, ebben rövid ital nem volt. Azt mi vittük a koktélosnak. Budapesten csak kajára mondtak nekünk 9-13.000 Ft / fős árakat is. Ha étterembe mentek semmi extrát ne legyetek hajlandók kifizetni pl. terembér, takarítás, óradíj, mert az éttermeseknek nagyon sok bőr van ám a képükön.


Ha csak termet bérelsz az sok macera és extra szervezés, mert nincs semmid: nincs 70 villád, késed, tányérod stb...

Ételt tudsz rendelni kifőzdéből.

(étterem) hajón is lehet rendezni esküvőt, bár ez elég drága mulatság.

2009. márc. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vannak éttermek akik foglalkoznak kiszállással is. Ezeket keresd meg.
2009. márc. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Arra gondoltam, hogy néhány dolgot főzők én meg lehet rokon is besegítene + hozatnék valahonnan és egy terembe svédasztalszerűen lenne kitéve chafingekbe a meleg ételek, mellette pár salátás tál. (leves nem lenne, csak pörkölt, rizs, hús, saláta, no meg torta és süti). A piák szintúgy kitéve és mindenki odamegy aztán vesz magának... nem szívesen fizetnék pincért, utálom, hogy folyton ott bámulnak meg járkálnák...


Amúgy 20-30 Ft/db-tól láttam evőeszköz meg tányér bérlést. Shafing a legolcsóbb helyen 1800 Ft volt...

2009. márc. 3. 19:20
 4/5 anonim ***** válasza:
2009. márc. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

kishajo a Dunan! tobbseguk rendezvenyszervezessel is foglalkozik, mindent el tudnak neked intezni


van amelyiken a teremberleti dija mar bele van kalkulalva a per fo arba, ez esetben nem kell kulon fizetni, hogy amit megfoznek kitegyek, berendezik alap szekek+ asztalok, poharak az arban vannak eztra kivansagert (ami pl nincs a hajo keszleteben) kell altalaban valamit fizetni, de eskuvonel sok minden megbeszelheto...

Aprosutik, torta beviheto, ha te csinalod teljesen a kajakat, lehet, hogy lelepesi dijat kell fizetned a helyszinnek... LEgjobb felhivni egy irodat es megkerdezni pontosan. Ingyen ajanlatot kuldenek.

2009. márc. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!