Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Körülbelül mennyibe kerül egy...

Körülbelül mennyibe kerül egy elegáns (nem sznob) étteremben egy vacsora két főre (bor vagy egyéb alkoholos ital nélkül)?

Figyelt kérdés
Gondolok itt egy Leves-Főétel-Desszert kombóra, Budapesten. Esetleg ha valaki tud egy jó éttermet is ajánlani, azt is megköszönném.
2010. okt. 23. 22:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem 6-8 ezerből maximum megúszod. Persze attól is függ, mit esztek, nyilván a bélszín drágább lesz, mint egy spagetti.

Én nemrég voltam a Pesti Lámpásban, nekem tetszett. Persze kérdés, mennyire akarsz elegánsat :)

[link]

2010. okt. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%

Trófea Grill.

Hétfő-csütörtök 2500-3000 Ft (attól függ melyik éttermükbe mész)

Péntek-szombat-vasárnap: 3500-5000 Ft.

Ez az ár korlátlan étel- és ital(!)fogyasztást tartalmaz. (Ital esetén: sör, folyóbor, pezsgő, szénsavas, rostos, ásványvíz, kávé, kapuccsinó).

Nagyon jó a konyhájuk, svédasztalról választhatsz mindent. Csak ajánlani tudom.

2010. okt. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Ha ragaszkodsz a 3 fogáshoz és azért legalább üdítőt isztok, akkor 10 ezer körüli összegre készülj.
2010. okt. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Egy tízes kb.
2010. okt. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát mi családdal öten kb 15 ezerből megoldottuk, de abban nem volt se desszert se üdítő. 2 főre fullosan is kb ennyi lehet.
2010. okt. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
A Trófea Grillt én is csak ajánlani tudom :-)
2010. okt. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
XVIII. kerben a Kakas étterem - legjobb :)
2010. okt. 24. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

8-10ezer, ha egy pohár üdítőt is isztok mellé és tényleg nem egy kis kifőzdés, házi jellegű étterembe mentek, hanem valami mutatósabba.


De a Trófea tényleg nagyon jó (én különösen az újbudait ajánlom, a szerémi úton), feljebb már leírták az árait, ez kompletten egy főre, korlátlan étel-ital fogyasztással van és mindennap rengetegféle ételből tudsz válogatni kedvedre, ha akarod, és a gyomrod is bírja, akár az összeset végigkóstolhatod. Van látványgrill is, ha éppen arra szottyan kedvetek, és sokféle desszert.

2010. okt. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
47%
Hát én voltam " próba napot" főzni a Trófeában. Vendégként biztos nem mennék oda. Nézzetek be egyszer a konyhába. El fog menni a kedvetek.
2010. okt. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A Trófeát valamennyire ismerem, és sok jót hallottam én is róla, de oda nem szeretném vinni, mert már többször is járt ott.

Valami különlegeset keresek, mint pl a Kakas, ami tényleg jónak tűnik, csak igen messze van. Ha valakinek van még tapasztalata jó éttermekkel kapcsolatban akkor nyugodtan ossza meg. :)

2010. okt. 24. 17:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!