Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi legyen az esküvői vacsora?

Mi legyen az esküvői vacsora?

Figyelt kérdés

Nálunk fogunk ünnepelni, 4fő, nem akarok nagy felhajtást csinálni, meg nem is tudnék (még nem vagyok olyan gyakorlott), de sima, hétköznapi ételeket sem szeretnék.

Köszönöm a segítséget.


2011. máj. 16. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

pl Borzaska

Juhtúróval töltött csirkemell.

Mustáros csirke

sült csirke páccal.

pácolt hús grillezve stb.

levesnek egy tárkonyos csirke.

2011. máj. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom te a menyasszony és háziasszony leszel egyszemélyben. Ez esetben:

1. Vagy előre főzöl olyat, amit könnyű melegíteni: húsleves, pörkölt, nokedlivel és a sütik, torta

2. Előző nap elkészített hidegtál: sült csirke, rántott szelet, fasírozott rúdban tojással töltve stb. és a sütik, torta

2011. máj. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Levesnek mondjuk ez készíteném:

[link] (nagyon finom! Én egyébként csirke felsőcombból szoktam csinálni, kicsontozom és csíkokra vágom. A citromlevet nem teszem bele, hanem tálaláskor mindenki annyit locsol a levesébe, amennyit szeretne, de pár csepp ecettel is helyettesítheted).


Főétel (ez is isteni finom! Tarja helyett sertéscombból vagy csirkemellfiléből is készítheted):

[link]


Desszertnek pedig mondjuk gyümölcsrizst készítenék előző nap. Jól behűtve nagyon fincsi.

[link] (én mindig megfőzöm a rizst a vízzel és a tejjel, így tuti megpuhul. Nagyon finom barack vagy meggybefőttel, ananásszal, de akár karamellöntettel és mandulaforgáccsal is isteni)

2011. máj. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jókat ajánlott az első válaszoló, de egy kis desszertet is kínálj majd utána. akár egy finom tortát is süthetsz,vagy , ha nincs időd, rendelj egyet.

Sok boldogságot!

2011. máj. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Nem én vagyok a menyasszony.

Desszertnek lesz torta.

2011. máj. 16. 20:25
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó lenne az is, ha hidegtálat készítenétek, előző nap meg lehet csinálni, finom és változatos.
2011. máj. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!