Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Valami frappáns esküvői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami frappáns esküvői részvétel alóli kibúvó szöveg (ek)?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Úgy hozta az élet, hogy hivatalosak lennénk a párommal egy esküvőre (kb 8 hónap múlva lesz, hivatalos időpont még nincs) Ez szép dolog, de mi egyértelműen nem szeretnénk részt venni rajta.


Az igazság az hogy párommal egyenes emberek vagyunk, meg szoktuk mondani kerek perec hogy mi a nagy helyzet... de úgy érzem ez pont az a szitú, mikor nem kellene ennyire egyenesnek lennünk... Tudnátok olyan tippeket adni, hogy ilyenkor mit illik mondani?


2011. ápr. 12. 13:04
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:

az egyik tesóm megígérte hogy jön a szalagavatómra. Ők kb 15 percre laknak a sulitól. Tudod mit mondott utána miért nem jött?

Háááát, nem volt tiszta az öltönyömnek a nadrágja így ezért nem mentünk.

2011. ápr. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:

Én megsértődnék, ha egyik rokonom azért nem jönne el, mert nem akar. Az ajándék az más kérdés, mindenki annyit hoz, amennyit akar (vagy amennyit én vittem neki). De rosszul esne, és azt hiszem soha nem felejteném el.

Tehát szerintem, ha esetleg volt valamilyen akármilyen távoli haláleset, arra hivatkozhattok, hogy gyászoltok.

A mi vidékünkön az ilyen nyaralós lemondás is sértés számba megy.

2011. ápr. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!