Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Valami frappáns esküvői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami frappáns esküvői részvétel alóli kibúvó szöveg (ek)?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Úgy hozta az élet, hogy hivatalosak lennénk a párommal egy esküvőre (kb 8 hónap múlva lesz, hivatalos időpont még nincs) Ez szép dolog, de mi egyértelműen nem szeretnénk részt venni rajta.


Az igazság az hogy párommal egyenes emberek vagyunk, meg szoktuk mondani kerek perec hogy mi a nagy helyzet... de úgy érzem ez pont az a szitú, mikor nem kellene ennyire egyenesnek lennünk... Tudnátok olyan tippeket adni, hogy ilyenkor mit illik mondani?


2011. ápr. 12. 13:04
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan van olyan aki benyögi, hogy 50e/fő ha megy az esküvőre.

Anyám most már kezdem érteni, hogy egyesek hogy táncolnak össze 3-4 misit és röhögnek mások képébe, hogy abból van a kocsijuk.

Én a helyedben tuti megmondanám, hogy húzzon el a p*csába. Akármilyen rokon is. Szerencsére utána megsértődnének és nem kellene többet velük szóba állni.

Biztos ezért van kevés ember körülöttem, mert azt mondom amit gondolok, de azok legalább bírják :).

Mond meg hogy menjen a p*csába az 50 ezrével együtt!

Mekkora surmók vannak.

2011. ápr. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
100%
Így közölték, h fejenként 50.000?! Szépen elmentek az esküvői szertartásra magára, a lagzit kihagyjátok, lemondjátok pont. Visztek egy csokor virágot vagy mit tudom én.
2011. ápr. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
100%

"Szerinted az amúgy nem gáz, hogy még meg sem vagy normálisan hívva az esküvőre, de rögtön közlik veled hogy ez fejenként 50 ezer Ft-odba fog kerülni?????? Szerinted ez nem gááááz??"


fúú ettől lehidalog. akk ezért közölték előre 8 hónappal a dolgokat. legyen időtök gyüjtögetni. nemgondolkoznék sokat azon hogy milyen formában közöljem velük a dolgokat.


csak kihasználnák az alkalmat hogy nyerjenek rajtatok. minél később tudják meg annál nagyobb lesz a sértődés. aztán majd azzal fognak jönni hogy de megigérted meg mi számoltunk vele ésatöbbi.


neharagudj hogy eztmondom ,de nagyon szemét egy a rokonod nemcsodálom h nemtartod vele a kaposolatot

2011. ápr. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 A kérdező kommentje:

Off:

Jaj, hát az 50 e Ft az még mind semmi!!!!


A lány a szüleinek azt mondta, hogy jó lenne (!) ha az esküvő felét kifizetnék, mert az a szokás a párja (pasija) családjában... aztán hozzátette hogy ez alsó hangon is 500.000 Ft lesz, de ez is a "minimum minimuma"....


Szóval már értitek miért nem "szívleljük" őket????


Mi úgy állunk hozzá, hogy ha lesz esküvőnk azt csak is saját zsebből fizetjük, nem kérünk a meghívottaktól semmit sem cserébe (még ajándékot sem) és csakis azokat fogjuk meghívni akik igazán közel állnak hozzánk...lehet velünk van a baj?

2011. ápr. 12. 14:10
 35/52 anonim ***** válasza:
85%
ha vmi kamu indokot hozol föl neki akk úgyis megkapod h ,de azért a pénzt azt hozzad.
2011. ápr. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha ennyire nem vagytok jóban akkor kerek perec megmondhatod nekik , hogy nektek ott semmi keresni valótok nincs....

Úgy is semmilyen viszonyban vagytok most is nem?

Akkor rosszabb a helyzet nem nagyon lehet...vagy igen?

2011. ápr. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:

A lány a szüleinek azt mondta, hogy jó lenne (!) ha az esküvő felét kifizetnék, mert az a szokás a párja (pasija) családjában...


Ez nálunk is így volt....mondjuk nem ennyibe került koránt sem......

2011. ápr. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 A kérdező kommentje:

Igeeeen, így kerek perec....


vagyis úgy mondták, hogy az esküvői vacsora, meg a többi (nem részleteszem, de felsorolták) ennyibe fog kerülni fejenként... szóval az hogy ez célzás vagy sem.... azt szerintem mindenki döntse el magában...(mi célzásnak vettük, sőt olyan hangsúlyban méltóztattak közölni velünk, hogy ne is merészeljünk kevesebbel beállítani)...


Igen, pont ezek miatt a húzások miatt nem vagyunk annyira szoros kapcsolatban... bár már nem is bánom...

2011. ápr. 12. 14:15
 39/52 anonim ***** válasza:

sztem maradjatok olyanok, mint amilyenek vagytok.

nem kell alakoskodni, nem kell kitalálni semmiféle hazugságot.


megmondjátok nekik, h köszönitek a meghívást, de ne számoljanak veletek, és sok boldogságot kívántok nekik.


ennyi.


ha tovább bonyolítjátok, abból csak zűr lesz, meg zavar. :-)

2011. ápr. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
100%

Igen így.....

Én már csináltam ilyet...volt egy rokonom akivel nem tartottam a kapcsolatot, esküvőre persze valahogy eszébe jutottam, és megmondtam, hogy nem megyek mert ha eddig sem bírtuk egymást ettől nem változik a helyzet és én nem vagyok kíváncsi a felvágásaira......

Azelőtt sem beszéltünk meg most sem....szóval nem változott semmi.......

(Úgy éreztem rosszabb ha hazudok neki is meg nekem is)

2011. ápr. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!