Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Valami frappáns esküvői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami frappáns esküvői részvétel alóli kibúvó szöveg (ek)?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Úgy hozta az élet, hogy hivatalosak lennénk a párommal egy esküvőre (kb 8 hónap múlva lesz, hivatalos időpont még nincs) Ez szép dolog, de mi egyértelműen nem szeretnénk részt venni rajta.


Az igazság az hogy párommal egyenes emberek vagyunk, meg szoktuk mondani kerek perec hogy mi a nagy helyzet... de úgy érzem ez pont az a szitú, mikor nem kellene ennyire egyenesnek lennünk... Tudnátok olyan tippeket adni, hogy ilyenkor mit illik mondani?


2011. ápr. 12. 13:04
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:

De miért kellene nektek az esküvői vacsorát fizetni?

(Vagy félreértem?)

2011. ápr. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
hol lesz az esküvő egy kastélyban? én ezt a dolgot úgy képzelném el hogy ha nincs rá kredit akk később házasodunk. ha rokon tud rá pénzt adni azt megköszönöm nem pedig beböfögöm h 500 tőled meg50
2011. ápr. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
52%

Szia!! én is csak azt tudom javasolni, hogy legyetek egyenesek, ahogy eddig is... Ha ezen besértôdik, az az ô szégyene, nem a tiéd-tiétek! Egyszerûen meàll az ember esze, hogy sok ilyen pics@nak ekkora bôr van a pofàjàn... Komolyan a hideg ràz... Szerintem mondjàtok meg nekik a kôvetkezô alkalommal, hogy az a mondanivalòtok, hogy nem kìvàntok részt venni az eskûvôjûkôn, ha megsértôdnek rajta, ha nem. Mindenkinek joga van eldônteni, hogy részt kìvàn-e venni, vagy sem.

Ha meg jônne a rinyàlàs, akkor el lehet mondani, hogy nem tudtok azonosulni a szokàsokkal és erre nem kényszerìthet senki, de ne aggòdjanak, nekik se kell menni a ti eskûvôtôkre!

Magam részérôl mellesleg maximum szûlôk, testvérek és mi ketten. Pedig vannak baràtok, de nem lesz bejelentve elôre, hanem késôbb, hogy férj és feleség vagyunk, ìgy utòlag lehet gratulàlni ha meg valaki megkérdezni, miért nem hìvtàl meg, hàt mert ez volt az àlmom, meghitt eskûvô, nem pedig a szìnpad és a tôbbi bagatell faszs@g ami egy ilyen alkalommal kell...

2011. ápr. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mondd meg nekik, hogy jelenleg nincs 100.000 Ft-otok erre, de ha ennek ellenére is szívesen látnak, akkor elmentek. Ezek után valószínűleg ők fognak megkérni, hogy ne menjetek el :-)
2011. ápr. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
100%
az utolsó nagyon frappáns megoldás
2011. ápr. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
100%
Én nem indokolnám meg, egyszerűen annyit mondanék, hogy köszönöm a meghívást, sok boldogságot, de nem tudunk részt venni az esküvőn. Ha nem vagytok szoros kapcsolatban, akkor gondolom, nem fognak nagyon meglepődni. Amúgy is csak a lóvé miatt lenne fontos a jelenlétetek. A pofám leszakad, hogy egyesek milyen igényekkel állnak elő, 50 e Ft fejenként esküvőre? Na ne már! Ha nagyon faggatnának, akkor megmondanám hogy más dolgunk lesz akkoriban, olyasmi ami nem publikus. Semmi köze hozzá! Ha megsértődik, csak örülj neki, eggyel kevesebb hülye.
2011. ápr. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 napietus ***** válasza:
szerintem minél hamarabb szóltok, annál jobb. akkor még meg tudnak valakit hívni a helyetekre, később ez már ciki. nyaralás jó ötlet, azt is mondhatjátok, hogy csak arra az időpontra volt olyan, amit belföldi iroda szervez, és így tudtatok üdülési csekkel fizetni. vagy mittudomén. csak időben! nekünk is volt, aki 1 héttel előtte mondta le, nagyon rosszul esett, mert ha mondta volna, akkor meghívunk hármójuk helyett másokat, de 1 héttel előtte már kit hívsz...
2011. ápr. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:

Szerintem is mondd meg, hogy jelenleg másra gyűjtötök, és nem tudtok részt venni, bocs...

Nagyon bunkó dolog előre kikötni, hogy mennyi pénzt vigyél magaddal.

100 ezer forint azért szerintem nem kis összeg!

2011. ápr. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 Kései Sirató ***** válasza:

Variációk a helyzet megoldására:

1. Nem mentek el, és küldtök nekik 1 dísztáviratot, vagy képeslapot, amelyen sok boldogságot kívántok.

(Sztem ne küldjetek ajándékot.)

2. Elmentek és nem pénzt, hanem ajándékot adtok, ami nem olyan drága. Az ajándékkal kapcs. nem illik reklamálni, ezért nem fognak, de ha mégis, az már az ő bajuk.

2011. ápr. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim válasza:

Szia!

Nem egyszerű a rokonság nálatok sem :) Nagyon pofátlan a menyasszony. Jó nagy termet kell majd bérelni, hogy elférjen az arca :) :)

Szerintem mondjátok azt, hogy kár, hogy nem előbb szóltak, mert a tőletek kért pénzt már befizettétek egy egzotikus nyaralásra, ami PONT az esküvő tájékán esedékes.

Ha pedig el akarják tolni az esküvő időpontját, akkor sajnos egy egzotikus vírus ledönt a lábatokról az utazás után :)

2011. ápr. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!