Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van gyémánt jeggyűrű 100. 000...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van gyémánt jeggyűrű 100. 000 ft. - körül?

Figyelt kérdés
Szeretném eljegyezni a barátnőmet, és gyémántgyűrűt szeretnék venni. Sajnos nincs túl sok pénzem, 100, max 150.000 ft-ot tudok erre rákölteni.
2011. ápr. 11. 22:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Pici gyémánttal még olcsóbban is.


Pl.:

[link]

2011. ápr. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
150 eFt kicsit sok pénz érte nem? de te tudod
2011. ápr. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Vannak, és pl. itt szoktak lenni akciók is :)

El kell menni a boltba, gyönyörű ékszerek vannak.

[link]

2011. ápr. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
21%
te szeretnél gyémántgyűrűt vagy a barátnőd? miért olyan fontosak a külsőségek? nem csak pénzben lehet kifejezni a szeretetet és a ragaszkodást...
2011. ápr. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Utald at a penzt a szamlamra es meglatjuk mit tehetunk. :)
2011. ápr. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%

Azért azt tudd meg hogy örülne-e neki


Mert párom nekem is azt akart,de még jó hogy hamarabb a fülembe jutott mint megvette,nagyon nem örültem volna ha ilyenre szórja el a pénzét,plussz nem tudnám ugy hordani mint egy normális árú gyűrűt,mindig attól félnék hogy mikor esik ki a kő

2011. ápr. 12. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha ezt szeretnéd nyugodtan vegyél neki, amit az első linkelt oldal azokon tényleg nem drágák, más gyűrű is kerül annyiba, ilyen pici kő meg nem is veszélyes, nem akad be sehova meg hasonlók.
2011. ápr. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, hogy egyesek miért kezdik el kikoktatni a kérdezőt.

Miért bántja az bárkinek is a lelkecskéjét, hogy Ő gyémántgyűrűt szeretne adni a bnőjének eljegyzésre? Ha van rá pénze, és úgy érzi, hogy olyat szeretne venni, akkor már rögtön csak a külsőségek érdeklik?

Hihetetlen. A kérdező nem azt kérte, h beszéljék le, sértsék meg, vegyék el a kevét, hanem azt, hogy adjunk tippeket, hol lehet olcsóbban gyémántgyűrűhöz jutni.

Elnézést csak engem nagyon feldühít ez a mentalitás.


Én is gyémántgyűrűt kaptam a férjemtől anno 3 éve. Ő a scmuck-ban vette... : [link]

Előttem már belinkelte valaki..

Tényleg nagyon jó akciók szoktak lenni, és ha csak egy pici köveset szeretnél, az 100ezernél SOKKAL olcsóbban megkapható.

Az én gyűrűmben végig kövek vannak, és még így sem került 150 ezerbe.( természetesen nagyon örültem volna egy kis olcsó gyűrűnek, de a férjem vette titokban, és ő ragaszkodott a gyémánthoz)

Menj be és nézz szét :)... El fogsz ámulni, annyi sok szép gyűrű van, elérhető áron!! Illetve, a barátnődnek nem kell elmondani, h mennyiért vetted. Ha meg is tudja, lehet először furi érzés lesz neki, de tuti nagyon fog neki örülni. :)

üdv. 23/n

2011. ápr. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ja és még annyit, hogy tökéletesen horható!! :) Nem esett ki egy kövem sem az elmúlt 3 évben! Pedig mosogatok, kertészkedek, sütök-főzök benne. Csak arra figyeljen majd oda a bnőd h pl fogkefével ne tisztogassa, mert bemegy a sörte a kövek közé, és kipattinthatja azt.

Arra figyelj még, mikor vásárolsz, hogy nézd meg jól a gyűrűt..Töviről hegyire. A karika belsejét is, hogy szépen meg van e oldva a kidolgozás. Ugyanis néha kerülnek ki hibás gyűrűk, amiknél a kövek mögött nem jó az arany eldolgozása, és abból hamar kieshet a kő, illetve az ujjat is vágja, elnyomja...Nem kényelmes hordani.

:) Előző voltam.

2011. ápr. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

[link]

Ez tényleg gyönyörű..és az ára is nagyon jó!

2011. ápr. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!