Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek egy esküvö miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy esküvö miért jò? Utàna màs lessz mint azelött?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 9. 09:25
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

A gyereknek az óvodában max a rosszindulatú emberek miatt lesz rossz, nem azért mert ők vagy a szülei rosszat tettek volna. A világ tele van olyanokkal akik a másik élete felett bíráskodnak, és meg kell tanulni azt, hogy ezekkel ne foglalkozzunk. Aki mások bántalmazó magatartása miatt házasodna csak, az szerintem ne tegye, annál fontosabb két ember kapcsolata.

Mondom ezt úgy, hogy házasságpárti vagyok, de mondjuk nem szeretek mások életébe beleszólni meg másokat bántani.

2011. ápr. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 napietus ***** válasza:
az esküvőt jól kell megszervezni, és akkor nem lesz baj. hasznos gyakorlati tanács: a személyzeten áll vagy bukik MINDEN! ez nagyon fontos, bármi máson lehet spórolni, ruhán, akármin, de ezen nem. egy rutinos főpincér bármilyen váratlan helyzeten felül tud kerekedni, Nektek nem kell foglalkozni semmivel :)
2011. ápr. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
Társadalmilag, jogilag mindenképpen más lesz. Érzelmileg nem. Viszont a párod a rokonod lesz, nem csak valaki, akivel együtt élsz, egy család lesztek. Vannak, akiknek ezek a dolgok számítanak, vannak, akiknek nem. Egyéni gondolkodásmódtól, érzelemvilágtól függ. Nem minősíteném azokat sem, akik pártolják, azokat sem, akik nem, ha elégedettek és boldogok a kapcsolatukban, akkor az jó, bárhogy is döntöttek.
2011. ápr. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
10:34 vagyok. Ja, hogy konkrétan az esküvővel járó dolgokat kérdezed! Igen, egy olyan esküvő, amikor több vendéget is hív az ember tényleg jár egy kis rohangálással, stresszel, esetleg vitákkal is. El kell dönteni, megéri-e. Nekem megérte. :) De lehet egyszerűbb esküvőt is tartani, esetleg utána a legközelebbi családtagoknak egy ebéd vagy vacsora, vagy még az sem, csak két tanú és kész.
2011. ápr. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:

Jò Igen belevàgok a dologba elvère ez is az èlet rèsze

köszönöm a vàlaszokat

2011. ápr. 9. 10:41
 26/34 anonim ***** válasza:
90%

Én még nem vagyok férjnél, de mindig is azt gondoltam, hogy a házasság az más, mint amikor együtt élsz valakivel,a felesége és a férje vagy. Nálam a házasság egy sokkal szorosabb kapcsolatot jelent.Igen, valami olyasmi hogy már a rokonod, nem csak a barátod/vőlegényed. Összetartoztok, egy egész életre:) Ezért én úgy gondolom, hogy valami mégiscsak változik.

24/N

2011. ápr. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
10:24 Nem a gyerek vagy a szülők a hibásak ugyan, de kegyetlenek tudnak lenni az oviban a gyerekek. És a kis ovis, akinek a szülei nem házasodtak össze, nem az okokat fogja keresni. :)
2011. ápr. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%
Én visszakérdeznék, hogy mi a rossz az esküvőben? És ha semmit se jelent az a papír, akkor miért fél annyi pár bevállalni?
2011. ápr. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 Lee Adama válasza:

Az esküvő, mint olyan, érdekes dolog. Amennyiben a tökéletes párt állítjuk szembe az esküvővel, akkor jó dolog, hoszútávon hasznos(logikailag). Mindkét fél örül ennek az elkötelezettségnek,persze általában a másik fél részéről. Lehet persze pénz csúzda is, de ekkor biztos nem a hibátlan párosról, vagy hibátlan mentális állapotról beszélünk. A véleményem, hogy aki kibírja a különböző nézőpontok szikrázó összecsapását, valamint kisválalati szintű brainstorming-gel elfogadható kompromisszumokat talál... bizonyos dolgokra(akik egy ideje már élettársak, biztos tudják miről is van szó).

Egy szó mint száz, na nekik nagyon sok szépet tud adni a házasság intézménye, és az esküvő feledhetetlen !!jó!! élményként kerülhet életük naplójába.

2011. ápr. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim válasza:
Mert ünnepek és szentségek nélkül az élet enyhén szólva nagyon szegény, erőteljesebb kifejezéssel élve (ez mellesleg közelebb áll a valósághoz) egy kutyasz...s sivatag. Még akkor is, ha ezt ma kevesen veszik észre...
2011. ápr. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!