Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek egy esküvö miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy esküvö miért jò? Utàna màs lessz mint azelött?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 9. 09:25
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:

A házasság azt jelenti,hogy együtt akarják leélni az életüket.

Az együttélés pedig annyit,ha nem sikerül,akkor könnyen ellehet válni. Vagyis már a kezdetekkor sem gondolják komolyan,hogy együtt fognak maradni.

A gyereknek pedig az a legfontosabb,hogy családban nőjön fel.

A lakodalom pedig nem fontos,csak külsőség.

2011. ápr. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
Èn nagyon szeretem a pàromat ès bàrmit megtennèk èrte bàrmit h boldogabà tegyem lehet h öt èrdekli màsok vèlemènye meg az esküvövel ugy vagyok h kicsit fèlek
2011. ápr. 9. 09:59
 13/34 anonim ***** válasza:
Miért félsz az esküvőtől?
2011. ápr. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:

Az természetes, hogy félsz az esküvőtől! :D Én nő vagyok, de ne tudd meg, hogy be voltam sz*rva :D:D


Persze, hogy félsz, izgulsz, mi lesz most, hogy lesz most. Ez természetes. De az a lényeg, ne várj az esküvőtől túl sokat. Tehát a kapcsolat megváltozását. Ezt csak akkor tudod meg, ha már túl vagy rajta, hogy ez valóban csupán egy izgalmakkal teli nap, aztán jönnek a hétköznapok! Bizony!:)

2011. ápr. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
79%

Aki ezt leírta, milyen sztereotípiák vannak, amik miatt elítélik, azt aki nem házasságban szül gyereket, meg az apát: "A házasság azt jelenti,hogy együtt akarják leélni az életüket.

Az együttélés pedig annyit,ha nem sikerül,akkor könnyen ellehet válni. Vagyis már a kezdetekkor sem gondolják komolyan,hogy együtt fognak maradni.

A gyereknek pedig az a legfontosabb,hogy családban nőjön fel.

A lakodalom pedig nem fontos,csak külsőség."


Az "azt jelenti"-n van a hangsúly, sokan jelentéssel ruháznak fel dolgokat, sokszor jogosan sokszor alaptalanul.


Szerintem a házasság se jelent sokszor semmit, gyakran azt látom, hogy az egyik fél akarja csak és a másik csak amiatt megy bele, mert a párjának fontos.


Én buta és veszélyes dolognak tartom a sztereotípiákat, és nagyon sok szeretett teljes házasság nélküli kapcsolatot ismerek, ahol sokat foglalkoznak lelki, tartalmas dolgokkal is és a gyermekek érzelmileg mindent megkapnak amire szükségük van. És sok olyan házasságot, ahol rossz gyereknek lenni.

2011. ápr. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
Nem tudom csak tudod sokkan azt mondjàk mijen sok maceràval evvel azzal jàr ès ha valami nem jòl sikerül?
2011. ápr. 9. 10:07
 17/34 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, segít talán, ha tudatosítod:

A régiek tudták, a világon mindenütt (!), az ember életében 3 kiemelt jelentőségű pont van:

a születés, a nász, a halál.

Ezt megünnepelték, és kérték Isten áldását rá.

Erre készültek, testben-lélekben, segítő erőket kértek, és nagyon szép szakrális szertartásokat tartottak, hogy ezek a segítő, jó erők éljenek. Igen, a halotti szertartásnál is: a halált túlélő erőkért.

üdv:-anna

2011. ápr. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
46%

09:45 vagyok

A gyerek házasságba szülessen! Szerintem ez alap. Legalábbis nálam. A gyereknek tök kellemetlen lesz majd ez az oviban például..

2011. ápr. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 napietus ***** válasza:

igen, szerintem sokkal jobb lesz. nálunk legalábbis így volt :) hiába éltünk már évek óta együtt, az esküvő után olyan volt, mint az elején :) fogamzásgátlót egyébként az esküvőm napjáig szedtem. eszemben sem volt házasság előtt szülni...


29/N

2011. ápr. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
Ès hogyha totàlis kàoszba megy àt az egèsz lagzi ès elrontom a pàrom egyik legemlèkezetesebb èlmènyèt nagyon szeretem nem akarok neki csalòdàst okozni ö a legjobb dolog egèssz èletembe
2011. ápr. 9. 10:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!