Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek egy esküvö miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy esküvö miért jò? Utàna màs lessz mint azelött?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 9. 09:25
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
88%

Mi lesz más?

Hivatalosan más lesz amúgy meg, nem ilyeneken múlik 2 ember hogyan viszonyul egymáshoz. Akik komolyan gondolják azok kapcsolatán erősít még, de az eleve nem jó kapcsolatoknál nem old meg semmit.

2011. ápr. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
90%
Az esküvő egy elkötelezettség és megállapodás valaki melett, de megváltozni nem fog ettől egy kapcsolat.
2011. ápr. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Erre én is kíváncsi vagyok, hogy ki hogy gondolja, meg a tapasztalatokra is. Szerintem nem változtat semmit, semmi nem lesz más, mégis fontosnak tartom, ezzel kifejezi, hogy engem akar, velem akarja leélni az életét.
2011. ápr. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Csak azt akarom mondani h az emberek töbsège meghökken amikor azt halja h gyereketek van ès nem vagytok hàzasok
2011. ápr. 9. 09:46
 5/34 anonim ***** válasza:
89%

Jó esetben nem változik meg semmi, ugyanolyan lesz a kapcsolat, mint előtte. Persze jó érzés a tudat, hogy a párod ezt csak veled tette meg.:)


Amikor a párom megkérte a kezem, én megkérdeztem, mit vár ettől a dologtól, miért fontos ez neki. (Én ugyanis soha nem akartam házasodni...:)


Én egy dolgot mondtam: Igen!:) Vele hajlandó vagyok, senki mással nem tudnám elképzelni (és mint utóbb kiderült, senki mással nem tudtam volna ezt végigcsinálni, mi mindent magunknak szerveztünk!)

Szóval: Igen! De csak akkor! ha ettől semmi nem változik köztünk.

2011. ápr. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
27%

Az ország melyik részén élsz? Legtöbb helyen egyáltalán nem különös, ha nincs hivatalossá téve egy kapcsolat.


Én úgy vagyok vele, hogy ez mindenkinek saját dolga, számomra meg egy szép gesztus a páromtól és tőlem felé, hogy komolyan érzek felé és komolyan szeretnék vele élni.


Sok ember unatkozik és nincs jobb dolga mint mások életét bírálni, csak miattuk nem kell összeházasodni. Ők valószínűleg pont a magukfélék miatt tették ezt meg, nem érzésből.Emiatt is rossz az életük és kell másokén rágódni.

2011. ápr. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
93%
Az esküvő az egy nagy élmény. Akkor is, ha csak két tanúval meg egy anyakönyvvezetővel történik. A kapcsolat nem változik tőle (egy rossz kapcsolatban nem házasodni, hanem szakítani kell, a jó kapcsolaton meg ugyan mit változtatnál?), de lesz egy felejthetetlen emléketek, az a nap, amikor hivatalosan is összekötöttétek az életeteket.
2011. ápr. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

Na a lényeg, három éve vagyunk házasok és tényleg nem változott semmi az esküvő miatt. A kapcsolatunk persze fejlődött, de nema ceremónia a hatására :D


És most utólag jövök rá, hogy a házasság igenis jelent valamit. Nem tudom elmondani, ez inkább lelki hozzáállás...

Valahogy....na nem tudom elmondani, de valami szelíd meleg jó érzés.....na és most várjuk a kis babócánkat, úgyhogy úgy érzem, jó is így, hogy házasságban születik.

(Pedig mondom, nem tartottam fontosnak, sőt, soha nem akartam házasodni! Két pasinak mondtam nemet előtte és adtam vissza a gyűrűt,annyira házasság fóbiás voltam :) Vagy csak nem ők voltak az igazi...:)

2011. ápr. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
69%

A gyerek-kérdésre meg annyit, hogy szebb az, ha a gyerek nem olyan szülőknek születik, akik csak úgy együtt vannak, hanem olyanoknak, akik összekötötték az életüket.

Bár a mai világban már nincs ilyen. Jogilag már szinte teljesen egy szinten van a házasság az élettársi kapcsolattal, a lelki dolgokkal, az élményekkel meg senki nem törődik már.

2011. ápr. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
70%

09:54 vagyok


Szóval vissza lehet utasítani a dolgot, azért mert mások szerint "ennek ez a rendje", meg ilyesmi (én is sokat hallottam),de ezért nem kell házasodni. Ez ma már nem "kötelesség"!!


Ez a te életed, te éled, nem más.

2011. ápr. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!