Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőn a borítékra rá kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőn a borítékra rá kell írni a nevet?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 9. 08:35
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Igen! Azt úgy szokták, hogy lehet kapni olyan képeslapokat, aminek van belül pénztartója! És azt alá szokták írni!
2011. ápr. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 gfero ***** válasza:
50%
persze hogy rá kell
2011. ápr. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%

Nem árt.

Mi kaptunk három név nélküli borítékot is, másnap reggel már fogalmunk sem volt, kitől jött az a pénz.

2011. ápr. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
Nanà azèrt h tudjàk h mennyit adjanak vissza
2011. ápr. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
Nálunk a vendégek beletettek a borítékba egy üdvözlőlapot,hogy "sok boldogságot kívánunk,pld.Kovács János,és családja".Így tudtuk kitől kaptuk.Nálunk egy így szokás.
2011. ápr. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%

nekem ez nagyon visszás.

aki többet adott, azzal kedvesebb leszel a továbbiakban, aki meg keveset, azt meg le se sza...od?


ha eljutnék odáig, hogy legyen esküvőm, biztosan nem engedném, h ráírják a borítékra a nevet, vagy bármit.

külön borítékba pénz, és utána egy üdvözlőlap a jókívánságokkal.


olyasmi ez, mikor egy magánszemély adományoz valami nagyobb összeget pl egy kórháznak, vagy alapítványnak, és utána kiíratja a nevét mindenhova, ezzel is igazolva, h ő mekkora császár.

2011. ápr. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én sem sértődnék meg, ha nem írnák rá a nevüket a vendégek. sokan mondják, hogy nem várnak el pénzt, de mégis illik ráírni a nevet... nekem ez kicsit ellentmond... nem várok el pénzt, hiszen nem arra alapozok:) de azt sem mondhatom, hogy ne írd rá a borítékra, mert akkor már célozgatok:P igazából én nem íratnám rá. pont azért, amiatt valaki írta, hogy aki kevesebbet tud adni, az akár kellemetlenül is érezheti magát. sajnos én sem tudtam sokat adni barátnőmnek, így inkább bedobtam a menyasszonytáncba:)
2011. ápr. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A boritékba vegyetek egy szép képeslapot kivánjatok minden jót és oda irjátok a vevet.
2011. ápr. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem is tudom.

Felénk rá írják...

Csak én nem tudtam és mivel nagyon szegény voltam akkoriban,csak 5 ezret tudtam adni és nem írtam rá a nevemet.Persze mindenki másé rajta volt és mondanom se kell,egyből tudták,kié az 5 ezres "adomány".

Akkor vettem hitelre a házamat,havi 63 ezerből éltem,a hitel meg 43 ezer volt.A maradékból meg "éltem".

De nagy illetlenség lett volna nem elmenni; bár eleinte úgy volt,hogy nem lesz lakodalom,csak egy olyan program,hogy az lesz az ajándék mindenkitől,hogy hoz egy tál sütit,innivalót,ki mit(előre megbeszéltük,az esküvő előtt egy hónappal derült ki,hogy mégse így lesz,akkor amikor már le volt fixálva az időpont meg,hogy ki ér rá)

szóval ez is furán jött ki.

Szerintem,ha van rá lehetőség,beszéld meg a többi rokonnal!

2011. ápr. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!