Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyibe került az esküvőtök?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe került az esküvőtök?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy mennyibe került a ruhátok természetesen a párotoké is! Kölcsönzős vagy saját volt? A lagzi, meg úgy minden általában! A választ előre is közönöm!
2011. ápr. 6. 21:13
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
nekünk 150 ezerből megvolt 3 éve, ebben minden benne volt. Igaz csak szolid vacsorára tellett szűk családi körben.
2011. ápr. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy ilyen sokan írtatok!

Várom még a válaszokat ettől függetlenül! Köszi

2011. ápr. 7. 17:34
 23/26 anonim ***** válasza:
A férjem két tanú, turkálóban vettem egy rucit, egy mini körcsokor, egy kis vacsi négyesben és ennyi. Kb. 30.000 Ft, ebben minden benne van. Hétköznap volt az esküvő és nem bántam meg. Mindkettőnknek a 2. házasságunk, az elsőnél mindkettőnknek haccaccáré, de minek. Mindig van aki megsértődik, balhézik, stb. Szóval elmentünk kettesben haza, bezártuk az ajtót és egyikünkben sem merült fel, hogy bárkit beavassunk, hogy házasok vagyunk. Aztán a család mikor megkérdezte mikor házasodunk, volt meglepi, hogy mi már éve... nem éreztük a világgákürtölős bulit. Olyan bulit csinálj, hogy Neked és a párodnak jó legyen. A többi nem számít. Ha meg drágát szervezel... kívánom hogy a várakozásodnak megfelelő legyen.. és HOSSZÚ, KITARTÓ, BOLDOG HÁZASSÁGOT, JA ÉS SOK APRÓDOT KÍVÁNOK!
2011. ápr. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNJÜK SZÉPEN A JÓKÍVÁNSÁGOKAT!*-*
2011. ápr. 7. 18:31
 25/26 anonim ***** válasza:

90e es vettem mert ketszer kellett viselnem, erdelyben egyhazi, magyarorszagon polgari

ferjem erdelyi

parome 45e

a ket eskuvo es a lagzi mindennel egyutt volt , s ebben minden benne van 1.8 m

nem nagyzolasbol, hanem mert igy szerettuk volna a ket csalad tisztelete miatt s gyujtottunk ra, visszajott eszben

2011. ápr. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Az én ruhám 50.000 Ft volt, mert varrattam, de még megvan örök emlékként a szekrényben, és a lányom vagy testvérem felveheti, ha szeretné.

A férjem bocskait készíttetett, amit később is fel tud venni ünnepi alkalmakra, 85.000 Ft volt, de rá van szabva.

A többi kb 700.000 Ft volt 120 főre, mondjuk mindent, amit lehetett mi csináltunk (pl díszítés, ételek, még a virágokat is én neveltem) a zenekar és fotós jó barátok, szóval szerencsénk volt. Nem volt nagyzolás, de arra figyeltünk, hogy ne legyen "spúr" hangulat, amikor nem laknak jól, vagy nem tudnak inni a vendégek.

Ez a pénz vissza is jött a nászajándékokkal nászajándék pénzekkel..

2011. ápr. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!