Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyibe került az esküvőtök?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe került az esküvőtök?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy mennyibe került a ruhátok természetesen a párotoké is! Kölcsönzős vagy saját volt? A lagzi, meg úgy minden általában! A választ előre is közönöm!
2011. ápr. 6. 21:13
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
55%

21:20 vok


Én vidéki vagyok. A terem ingyen volt, ismerősé volt a hely. Egyszerű vacsora volt 30 főre: birkapörkölt. A sütit összehozta a rokonság, az innivalót vettük. 22 000 volt a ruha, 20 000 a fényképész, a virág, cipő, fodrász, sminkes stb. 20-30 000 ft. A két gyűrű 20.000 ft. + anyakönyvvezető stb. Nem emlékszem már mindenre.


De mi nem is akartunk nagy felhajtást. Nem álltunk úgy anyagilag, meg azt a pénzt máshová is el tudtuk tenni, a szülőktől pedig egy fillért nem fogadtunk volna el erre.

2011. ápr. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
köszi, hogy így leírtad pontról pontra4
2011. ápr. 6. 21:46
 13/26 anonim ***** válasza:
75%

21:31!!!


Címet kértél, hol varrattam a ruhát. Vidéki vagyok, Szolnok megyében lakom, ha így is érdekel, mert esetleg a közelben laksz, szívesem megírom a pontos címet. Az enyém egy egyszerű szabású volt, de úgy tudom 60-80 ezert már abroncsosat is varnak. Nyilván emelkedik az ár, ha mindenféle extra kívánságaid vannak.


Az én ruhám fehér nehéz selyemből volt, spagettipántos, mell alatt varrott, egyenes az alja, damillal megfűzve, hogy kicsit hullámos legyen. Volt hozzá egy fehér muszlin "kabát". Fátylat nem kértem. Ez volt 22 000 ft.

2011. ápr. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
70 ezer volt, varratva, összesen az enyém. A férjemé 50 ezer volt, bolti. Az esküvő mindennel együtt 800.000.-
2011. ápr. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim válasza:

A ruhát egy híres tervező tervezte, és vettem meg a szalonból (de új volt, még senki se hordta). Ajándékba kaptam a menyecske ruhát, kölcsönadott és minden! kiegészítőt(napernyő, ékszerek, hajdísz, harisnyatartó, kisszütyő, fátyol, kesztyű stb) ingyen. Összesen 100 ezerbe került.

Párom átlagon felüli méretei miatt varrattuk az öltönyét, így a szabvány méretek 1,5 szerese volt az ár.


Az esküvő 1 millió körül volt, ha mindent beleszámolunk.

2011. ápr. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

750e volt tokkal vonóval, minden számunkra fontos embert meghívtunk a lagziba is. ott számítógépről ment a zene, svédasztal-állófogadás volt, nem ültetett (inkább ezen spóroltunk, nem a meghívottak számán.


70 e ruhám: varrattam (később estélyivé átalakította a varrónő), férjem öltönye 30e

terembérlet 120e

hidegtálak, sültek 300e...

2011. ápr. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
1 millió 2száz. Ruha varratott: 70ezer. Balatonon volt, a szállás is benne van. Étteremben, 60 fővel.
2011. ápr. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
továbbra is érdekel, és várom a címet :D
2011. ápr. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim válasza:
Kb. 1,4 millió! Kis városban tartottuk 120 fős volt. A ruhám 155 ezer volt, béreltem, a fátylam 15 ezer, az az enyém maradt, a cipőm kb. 3000 (kínaiban vettem, és gyönyörű, de szét taposták)! A férjemé cipőstül ingestül öltönyöstül kb. 60-65 ezer volt!
2011. ápr. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
A lehető legolcsóbba és szép legyen,nekem ez számít,ha 40ezer és szép már boldog vagyok :-)
2011. ápr. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!