Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek anyós meg fog ölni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek anyós meg fog ölni?

Figyelt kérdés

Anyósom szerint az igazi esküvő utáni buli puccos étteremből, mulatós zenéből, hülye menyasszonyi játékokból áll.

Mi már megbeszéltük a vőlegényemmel mik az elképzelések, de még nem mertük bejelenteni :D

Mivel mindenképpen rendhagyó esküvőt szeretnénk - amire lehetőleg legalább mi úgy emlékezhetnénk, mint életünk legjobb napjára -, a vendégek valószínű ki lesznek akadva (legalábbis párom rokonai, nekem nincsenek sajnos, csak nagymamám, de ahogy ismerem ő úgysem fog eljönni).

Kinéztük a város egyetlen igazi country éttermét, ott tartanánk a templomi után a bulit country, illetve lazább rockzenével.

A programokat még nem fixáltuk le, de biztosan nem olyanok lesznek, mint egy hagyományos lagzin :)


A hangulattal nem lesz baj, mert a barátok imádni fogják a dolgot (és ők lesznek többen)... de a rokonokat muszáj elhívni, ők biztosan vágják majd a pofákat :D


2011. ápr. 3. 16:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a ti napotok lesz. Kit érdekel az anyós? Ha nem tetszik neki, akkor csak a templomira menjen el...
2011. ápr. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Valahogy én is így látom, de csakazértis el fog jönni :D
2011. ápr. 3. 16:12
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Jahúúúúú! :D

Remélem hamarosan kiderül, hogy a vőlegény a rokonom, mert egy ilyen lagzit nem szabad kihagyni!!!!


Sok boldogságot!!!

2011. ápr. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Remélem az összes rokon így áll majd hozzá :D

Köszönjük :)

2011. ápr. 3. 16:25
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez mekkora jó!

Anyóst a levesbe! (;

2011. ápr. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

hasonlót tervezünk mi is,megspékelve azzal,hogy farmeros buli,pár fővel csak(max 15-20).

nagyon jó elképzelés! amúgy én is félek a család véleményétől-nekem is csak nagyszüleim vannak akiket hívnék,a család többi tagjával nem tartok kapcsolatot.

hát,azt hiszem feltetted helyettem is a kérdést!

2011. ápr. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Jujj, de magasról tegyél az anyósra!! Az enyém, a lánya esküvője után bejelentette, hogy ez így nem volt jó az úgy nem volt jó, a tiéteknél majd így lesz meg úgy lesz!!!! Na hogyne, majd biztos bele fog szólni a nagy napom szervezésébe.... Ráadásul még egy fillért sem fizetett bele, mégis szövegelt... Ha nem tetszik neki nem kötelező menni. Ennyi!! Sok boldogságot!! :)
2011. ápr. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez a nap kettőtökről kell,hogy szóljon és nem a rokonok kívánságain,akinek nem tetszik el lehet menni haza vagy oda sem kell menni a lagziba.Sok boldogságot :-)
2011. ápr. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!