Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy lehetnék jó férj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetnék jó férj?

Figyelt kérdés
Tervezem elvenni feleségül a barátnőmet,de úgy érzem és olyan félelmem van hogy nem fogom tudni boldoggá tenni és talán most sem tudom annyira!Ez vajon változni fog?
2011. márc. 14. 11:51
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Azt még hozzátenném hogy azért is van bennem félelem,mert a mostani munkahelyem egy nagy rakás kaki és nem szeretek ott dolgozni és valami jól sem keresek és valahogy amióta ott dolgozom nincs önbizalmam,ez csak muszály munkehely,mert valamiből élni kell,de nagyon nem érzem ott jól magam és ez kihat az életem minden részére!

Várjak addig amig találok egy jobb biztosabb helyet?

2011. márc. 14. 11:55
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne hagyd, hogy a munkahelyi gondjaid rányomják a bélyeget a magánéletedre!

A menyasszonyod még lehet melletted boldog feleség, főleg, ha nem a pénzed miatt van veled, ami elég valószínű, ha csak nem vagy milliomos. :)

A szándék megvan, hogy jó férj legyél és boldoggá tedd, ez máris sokkal több, mint amit sok férfi adni tud!


Félelmek mindenkiben vannak, főleg ilyen komoly döntések előtt-után, elég ritka, hogy valaki lazán vegye az ilyesmit. Ha mégis, akkor fel se fogja, miről dönt, és nem érett a házasságra.


Sok boldogságot!

2011. márc. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem úgy fogod fel, hogy a házimunka csak a nő dolga, az már egy jó kezdés.
2011. márc. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Fontos dolog, hogy mit igértél a menyasszonyodnak. Adtál-e valami határidőt. Ha igen, bizony illik tartani, mert különben elveszted a bizalmat. Dolgozol, még ha nem is álmaid munkahelye. Beszéld meg vele őszintén, amit most leírtál ide és kérdezd meg, vállalná-e így a házasságot. Hangsúlyozd ki, hogy rajtad nem múlik. Ahhoz, hogy jó férj legyél, jó embernek is kell lenned. Ketten, szeretetben biztos többre juttok /egységben az erő!/. Segíts neki a háztartásban az első perctől, légy megértő és hűséges. Próbáljatok mindig konszenzusra jutni minden kérdésben. A dolgok szépen meg fognak oldódni. Esetleg a kisbaba projektet kellene egy biztonságosabb időre hagyni.
2011. márc. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Ha nem úgy fogod fel, hogy a házimunka csak a nő dolga, az már egy jó kezdés.


Soha nem úgy fogtam fel!Nekem nem arra kell egy nő hogy mosson főzzön,takaritson rám!Eddig is magamra mostam és vasaltam,persze ha megcsinálja nem mondok nemet!:)De nem egy bejáró nőt akarok!

2011. márc. 14. 12:04
 6/12 A kérdező kommentje:

Fontos dolog, hogy mit igértél a menyasszonyodnak. Adtál-e valami határidőt. Ha igen, bizony illik tartani, mert különben elveszted a bizalmat.


Még nem igértem semmit,csak már elég sokszor eljátszottam a gondolattal hogy már itt lenne megkérni a kezét,még eljegyzés sem volt semmi,nem szoktam igérgetni olyat amit nem tudok megvalosíttani!Hát a gyerek az biztos hogy várat még magára!

2011. márc. 14. 12:06
 7/12 A kérdező kommentje:
Igazából a munka miatt van bennem félsz,egyszerüen ilyen rossz helyen még nem dolgoztam és nem tudom hogy mikor találok jobbat,tudom hogy egy kapcsolat szempontjából nem lényeg,de itt csak egy kis csicska vagyok és semmi egzisztenciát nem tudok teremteni magamnak és a leendő családomnak,ráadásul nem keresek jól és ember számba sem vesznek,csupán azért csinálom mert muszály,de legszívesebben már most eljönnék onnan!
2011. márc. 14. 12:10
 8/12 A kérdező kommentje:
Még annyi hogy pontossan azért nincs önbizalalmam,mert itt egy snki vagyok és az elöző munkelyemen nagyon megbcsültek és rosszul sem kerestem és szerettem is csinálni,csak sajnos megszünt!Ez úgy mond egy hatalmas visszalépés volt számomra,hogy itt kell dolgoznom!
2011. márc. 14. 12:11
 9/12 anonim ***** válasza:

Megértelek.

Egy férfinek, aki egy kicsit is komolyan gondolja a felelősséget, amit egy család jelenthet, mindez tényleg dilemma. Én nőként azt tudnám javasolni, hogy keress másik munkahelyet amilyen gyorsan csak tudsz. Muszáj, hogy egy kicsit lélekben is visszanyerd önbecsülésedet. VAgy ha ez nem megy, akkor keress olyan dolgot az életedben, ahol megbecsülnek, a "muszájmunkát" pedig végezd, de keveset adjál bele. Úgy értem, tojd le, zárd ki az életedből amennyire tudod, ne vedd a lelkedre, ha nem sikerül valami, vagy szemetek a munkatársak. Amíg muszáj ott dolgoznod a pénz miatt, addig viseld el, de amint kilépsz a munkahelyedről kapcsolj ki, s lehetőleg ne túlórázz, csak a kötelezőt végezd. Előbb-utóbb találni fogsz más munkát.

A kapcsolatra nagyon rá tudnak nehezedni a külső problémák, ha túl sokat aggódsz, abba belefáradhat a párod is, s ez is egy csapda.

Az a legjobb, ha beszélsz neki erről, oszd meg vele, hogy rosszul érzed magad a munkahelyeden, s segítsen másikat találni. Az őszinteség is egy tisztelet a másikkal szemben, ami hosszú távon kifizetődik.


Hogy jó férj legyél, ahhoz nagyon sok minden kell. S az a legnagyobb igazság, amit már írtak is előttem, jó embernek kell lenned hozzá. De az igazat megvallva ilyen nincs. Viszont időnkénti önvizsgálat, ill. igény arra, hogy jobb ember légy, már legtöbbször elég ahhoz, hogy közelíts hozzá.


Röviden: szerelem, őszinteség, megbecsülés, hűség, erotika, cinkosság (ha kell), elfogadás, s még hasonló közhely kell, de tényleg ezek a minimumok, amik egy jó kapcsolathoz kellenek. S nem utolsó sorban az, hogy mindezeket te is megkapd tőle.

2011. márc. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom, együtt mégis könnyebb elviselni ezt a munkahelyi terhet. /"egyedül nem megy..."/ Hidd el, a szerelem és együttlét ad majd plusz erőt, a dolgok elkezdenek jó irányba haladni és jobb munkát is találsz.
2011. márc. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!